>
>
Epson představuje SureColor V1000

Epson představuje SureColor V1000

9 února, 2024

Malá UV signage tiskárna SureColor V1000 umí tisknout na téměř jakýkoli pevný povrch

Epson představuje SureColor V1000 – svou první plochou kompaktní UV tiskárnu formátu A4, která je speciálně určena pro potřeby malých podniků v odvětví propagačního zboží k tvorbě reklamních a personalizovaných předmětů.

V1000

Model SC-V1000 je založen na oceňované technologii SureColor společnosti Epson, a jako takový může přímo tisknout na celou řadu substrátů až do tloušťky 70 mm, včetně akrylátů, polykarbonátů, PVC, hliníku, kovu, polyesteru, pěnové desky, styrenu, dřeva nebo kamene.

Díky integrovanému systému zásobníků inkoustu se 6 barvami (CMYK plus bílá a lak) jsou obrázky vytištěné na SC-V1000 extrémně přesné a detailní, a lze je snadno přizpůsobit. Velmi kompaktní půdorys (699 mm x 699 mm) umožňuje tiskárnu snadno vměstnat na většinu standardních pracovních nebo osobních stolů, a protože zařízení za sebou nevyžaduje žádný prostor, není problém s umístěním do rohu nebo ke stěně.

Vedle svého kompaktního a cenově dostupného provedení se model SC-V1000 také mimořádně snadno ovládá a nevyžaduje žádnou ruční údržbu, jelikož je vybaven automatickým čisticím systémem aktivovaným prostřednictvím intuitivní a jednoduché dotykové obrazovky.

Výměna inkoustů je mimořádně snadná díky technologii RIPS (Replaceable Ink Pack System) společnosti Epson. Tiskárna SC-V1000 je standardně vybavena integrovaným systémem pro filtraci vzduchu a funkcí pro potlačování zápachu.

Zařízení SC-V1000 umožňuje připojení přes USB nebo WiFi a je dodáváno se softwarem Epson Edge Print RIP, připojením k Epson PORT a tříletou zárukou pro klid v duši.

SC-V1000 bude od července 2024 k dispozici u prodejců Epson v celé Evropě.

Další aktuality

Zdražení inkoustů AGFA od 1.7.2024 o 3%

Novinky EPSON z veletrhu DRUPA 2024

Nový showroom s lasery