• Excursion
  • Laserové systémy
  • Mac Help
  • AWC

Fulltextové vyhledávání:

Teamviewer QuickSupport ...

Potřebujete pomoct se software? Teamviewer je pro nás nezastupitelná aplikace, kterou používáme dennodenně. Naprosto nejjednodušší variantou je stáhnout si TeamViewer QS na adrese https://get.teamviewer.com/awcmorava. Jedná se o samostatnou aplikaci bez nutnosti instalace. Technikovi sdělte Vaše ID a můžete se vrhnout na řešení problému.

BAZAR - velkoformátové tiskárny pro každého (08/2019)

Trochu se nám opět rozšířila nabídka bazarových a DEMO zařízení. Pokud Vás z nabídky cokoliv zaujme, neváhejte.

Membránový lis Drucktech SP-45-NA s 25% slevou

Sháníte lis, který má sloužit jako profesionální výrobní nástroj? V naší nabídce naleznete kvalitní membránové lisy od firmy Drucktech s doživotní zárukou na topnou desku! Využijte naší nabídky a pořiďte si nejprodávanější a invovovaný model SP-45-NA s akční slevou 25%.

Instalace GUNSJET GH-UVF1016 LED

Na veletrhu REKLAMA a POLYGRAF 2019 jste měli možnost u nás na stánku vidět UV LED tiskárnu se stolem o velikostí 100 x 160cm. Nejmenší a nejlevnější řešení z řady UV LED flatbed tiskáren. Jak vypadá taková instalace a jaké jsou možnosti tiskárny?

EPSON SC-S potiskuje umělou kůži

Společnost EPSON společně s italskými partnery z firmy Ecotex představila na veletrhu FESPA 2019 řešení pro potisk syntetické kůže na strojích EPSON řady SC-S. Je libo diář, kabelku, helmu na motorku či cokoliv jiného? Není problém ...

Novinka: DevStudio DTG RIP

Speciální RIP Software pro použití při tisku triček. Unikátní patentovaná funkce BG.A.P.™ pro generování bílé podtiskové vrsty s úsporou bílého inkoustu min 20%. 

- uživatelsky přehledné rozhraní
- k dispozici verze pro Win / Mac OS !
- podpora PDF, PS, EPS
- kalkulace nákladů
- editor masky

Zobrazení všech rubrik|Zobrazení všech článků

Vítejte na nové www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů s rozšířením o nový eshop reklamních předmětů Excursion, velkoplošného a malonákladového tisku.
A mnohem více...