• Excursion
  • Laserové systémy
  • Mac Help
  • AWC

Fulltextové vyhledávání:

Showroom AWC: stavte se na čumendu ;-)

Zajímáte se o novou ekosolventní, DTG, UV LED, sublimační tiskárnu nebo třeba laser? Přijďte se podívat, máme pro Vás připravené dva typy laserů (CO2, DPSS), dále evergreen Epson SC-S80610, DTG Epson SC-F2100, malou sublimační tiskárnu Epson SC-F500 a UV LED tiskárnu GUNSJET UVF-1016. Je to jen na Vás, stačí dorazit a my se Vám budeme rádi individuálně věnovat.

Novinka v sortimentu: Sublimační plošné lisy ETNA a ETNA DUO

Nově jsme do našeho portfolia zařadili plošné lisy ETNA a ETNA DUO pro sublimaci ve formátu 120 x 90 až 160 x 100 cm. Evropská výroba, dvouletá záruka a vynikající poměr cena / výkon !!!

Recenze: CO2 laser AEON MIRA 9

Rychlý a snadno použitelný laser AEON MIRA 9 - takto lze hned úvodem shrnout novinku, kterou najdete na našem AWC SHOWROOMU, případně se s ní již můžete potkat u našich klientů. Jaké jsou naše dojmy u laseru s výkonem 100W a pracovní plochou 90 x 60cm?

 

BAZAR - velkoformátové tiskárny pro každého (01/2020)

Trochu se nám opět rozšířila nabídka bazarových a DEMO zařízení. Pokud Vás z nabídky cokoliv zaujme, neváhejte.

Novinka: Sublimační Epson SureColor SC-F9400H (FLUO)

Konečně je to tady. EPSON povýšil svůj segment produkčních sublimačních tiskáren opět o stupínek výše a nový model F9400H přichází s FLUO inkousty, které jsou stále více vyžadovány ze strany zákazníků pří zakázkové výrobě sportovního textilu. Buďte trendy a nabídněte zakazníkům maximum!

INVENTURA

9.1.2020 - 10.1.2020
máme Z A V Ř E N O

Děkujeme za projevenou důvěru v loňském roce a těšíme se na spolupráci v roce 2020. Přejeme Vám hodně štěstí, osobní pohody a hlavně zdraví!
PF2020

Zobrazení všech rubrik|Zobrazení všech článků

Vítejte na nové www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů s rozšířením o nový eshop reklamních předmětů Excursion, velkoplošného a malonákladového tisku.
A mnohem více...