• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Sinclair Triad Wedge Welding System

Základní informace

​Špičková automatická svářečka s kolejnicovým systémem pro precizní sváry v neomezené délce. Pracuje na trincipu tzv. "horkého klínu", který je vložen mezi svařované materiály a zajišťuje nahřátí materiálu na ideální teplotu pro zajištění dokonalé kvality svaru srovnatelné s vysokofrekvenční technologií. Tato technologie navíc omezuje tvorbu kouře pří sváření a je nehlučná.

Systém se dodává se třemi různými nádstavci pro všechny běžné typů svarů
• svařování podložených okrajů
• svařování přeložených okrajů
• vytváření spojů, navařování materiálů k sobě
• vytváření "rukávů"
• zavaření vyztužovacího lanka
• dvojitý svar s vytvořením tunelu

Doplňující informace

Doplňující informace

Jak funguje princip horkého klínu?
Pro sváření banerů je klíčová kombinace parametrů, kterými jsou teplota klínu, rychlost sváření a přítlak svářených ploch. Po zavedení materiálu mezi přítlačné kolečka se mezi materiál vloží horký klín, který zajistí rovnoměrné tavení materiálu po celou dobu sváření. Přítlačné kolečka pak zajistí dokonalé spojení roztavených materiálů.

Stacionární a automatický mód:
Pro krátké svary lze svářečku používat ve stacionárním módu, kdy svářečka stojí a skrz se pohybuje svářený materiál.
Pro delší svary je naopak nenahraditelný automatický mód pro který je doporučen "track system". Jedná se o vodící kolejnice o délce 1,5m, které lze spojovat do neomezené délky a lze je umístit jak na stůl, tak na podlahu. Pak stačí jen správně zavést materiál pro požadovaný typ svaru, nastavit rychlost sváření a svářečka udělá vše za Vás.

Produktivita:
Svářečka je velmi rychlá a produktivní. Rychlost sváření se liší v návaznosti na typ materiálu. Banner o gramáží 400-500gr. svařuje rychlostí 6 metrů za minutu. V případě menších gramáží "čínských" materiálů se produktivita pohybuje okolo 9 metrů za minutu.

Spotřeba energie:
Ve srovnání s konkurenčními výrobky ma navíc podstatně menší příkon, který se pohybuje okolo 400W (záleží na šířce klínu).

 

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...