• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Roland Versa EXPRESS RF-640

Základní informace

Nejnovější model tiskárny Roland v šíři 160 cm RF-640 byl poprvé představen na konci května 2014 na veletrhu FESPA.

VersaEXPRESS RF-640 kombinuje vysokou rychlost tisku s nádhernou kvalitou výstupu a nabízí řadu chytrých vylepšení. Tím se stává geniální volbou pro zákazníky.


Tiskárna RF-640 je ideální pro tisk materiálů jako vinyly, plakáty, bannery, backlity, textilie a mnoho dalších. Používá ECO-SOLMAX2 barvy v barevné variantě dvojitý CMYK a dosahuje rychlosti tisku až 48,5 m² / hod

Tiskárna je vybavena inteligentními funkcemi, které zefektivní celý výrobní proces. Při vyčerpání jedné kazety si stroj automaticky odebírá inkoust z druhé a nepřerušuje tisk. Běžně používané funkce tiskárny lze ovládat a nastavit pomocí aplikace iPad. Zjednodušeno bylo zakládání těžkých rolí materiálu a vylepšen byl i navíjecí systém, který je součástí ceny stroje.

Stručně řečeno, výběr RF-640 je velmi chytrý tah!

 


 

Doplňující informace

Doplňující informace

Postaven pro rychlost a stabilitu

 Díky nejmodernější technologii řízení tisku nabízí stroj RF-640 rychlost tisku až 48,5 m2 / h, přibližně dvakrát tak rychle jako u předchozího modelu ( RE-640 ). Stroj je ideální pro výrobu bannerů, plakátů, polepů aut apod. RF-640 přináší vynikající výsledkyi při tisku dlouhých výstupů.
Zdokonalené navíjecí zařízení

 U  RF-640 došlo k přepracování  navíjecího systému pro vysokorychlostní objem výroby. Pevné hřídele drží spolehlivě navíjené médium a nově řešená vypínací tyč udržuje ideální napnutí materiálu pro přesné navinutí.

 

Roland Ink Switching Systém

Tento systém zajišťuje 880ml inkoustu pro každou barvu CMYK. Slouží k nepřetržitému tisku dlouhých aplikací. Při vyčerpání jedné kazety systém začne automaticky odebírat inkoust z druhé. Šetří tím Váš čas a zvyšuje plynulost výroby.

 

Vynikající kvalita tisku

 RF-640 v sobě spojuje nejnovější vysoce výkonnou tiskovou hlavu Roland GREENGUARD Gold Certified a  nízké VOC  ECO-SOL MAX 2 inkousty  pro nádherně bohaté, živé barvy a ostré zobrazení. ECO-SOL MAX2 jsou šetrné k životnímu prostředí anemájí žádné sloučeniny niklu. Poskytují vynikající dlouhodobou venkovní odolnost, a jsou relativně bez zápachu. Podporaširoké řady médií umožňuje širokou škálu aplikací pro outdoor i indoor.

 

Provozní náklady

 RF-640 je navržen pro nízké provozní náklady a snadnou údržbu. Přesná piezo technologie v kombinaci s novýmoptimalizovaným profilem pro ECO-SOL MAX 2  snížila spotřebu inkoustu snížit až o 20% ve srovnání s předchozím modelem. Pro automatické funkce čištění byla také minimalizována spotřeba inkoustu. RF-640 je tedy vysoce výkonný a stabilní model  provýrobu.

 

Snadná obsluha stroje

Stejně jako ostatní tiskárny Roland lze RF-640 snadno ovládat a provozovat. Inkoustové kazety jsou umístěny horizontálně pro snadnější výměnu. Páka pro uchycení média je umístěna z předu i ze zadu pro maximální pohodlí. Speciální držáky usnadňují založení i nejtěžších rolí a nastavitelné držáky média na obou stranách navíjecího systému pomáhají při navíjení úzkých materiálů.

 
 

Výrobce

Výrobce

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...