• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Roland VersaUV LEF-300

Základní informace

VersaUV tiskárna otevírá nové tvůrčí možnosti, které umožňují přímý tisk na nekonečné řady materiálů a trojrozměrných předmětů. Nyní jsme převedli tuto technologii do další úrovně. Kromě rozšíření oblasti tisku na 770 mm šířka x 330 mm, jsme zavedli novou výkonnou UV LED diodu, což výrazně zvyšuje produktivitu a celkovou výkonnost. S LEF-300 je malosériový tisk snazší než kdykoliv předtím. Můžete potisknout celou škálu prototypů, suvenýrů, novinkového zboží, průmyslových dílů, a dokonce i předměty spotřební elektroniky. Chcete-li dále zvýšit své zisky, LEF-300 představuje jedinečnou inkoustovou konfiguraci CMYK, která obsahuje vysoce kvalitní plnobarevný tisk, plus bílou barvu a čirý lak pro lesklé a matné speciální efekty.

Doplňující informace

Doplňující informace


Produktivita
U LEF-300 se významně rozšířila oblast tisku, umožňuje tisk přímo na objekty až do šířky 770 mm, 330 mm délky a 100 mm na výšku. Tiskárna v sobě kombinuje nové, výkonnější UV LED lampy, pokročilé ECO-UV inkousty a optimalizovaný tisk k větší produktivitě. K dispozici je dvacet předvoleb, které umožňují okamžitě vybrat to správné nastavení pro vaše typické zakázky.
 
Kreativita
Protože UV-LED lampa okamžitě vytvrzuje inkoust při tisku, může LEF-300 přímo tisknout na materiály, jako je PET, ABS, polykarbonátu a TPU, stejně jako měkké materiály, jako je kůže a tkaniny. Díky technologii Roland IPC umožňuje tiskárna výjimečně hladké přechody a plné barvy, prakticky bez pruhů ve všech tiskových režimech. 

Čirý inkoust zvyšuje kvalitu tisku a vzhled
LEF-300 je vybaven čirým lakem. Tento inkoust umožňuje vyrábět prvotřídní kvality s lesklou a matnou povrchovou úpravou, stejně jako vystouplých tisků s více vrstvami čirého inkoustu.LEF-300 nabízí 72 vzorových textur, z nichž všechny jsou snadno začlenitelné do návrhu. Pouhým jedním kliknutím můžete vytvořit vysoce nádherné a atraktivní jedinečné efekty pro vaše zákazníky.

Bílý inkoust s vysokou kryvostí
LEF-300 je kompatibilní s novou řadou inkoustů ECO-UV4 s vysokou hustotou bílého inkoustu. Tam, kde potřebujete tisknout na průhledné i tmavé materiály je LEF-300 ta pravá technologie.

Načítání materiálu
Tiskárna umožňuje automatické nastavení ideální výšky hlavy nad vloženým materiálem, aby nedošlo ke kontaktu s tiskovými hlavami. Nastavení výšky a vymezení pracovní plochy bylo oproti předchozímu modelu výrazně zrychleno.

Ekologicky a uživatelsky přívětivé ovládání
Tiskárna je vybavena UV LED lampami s dlouhou životností, LEF-300 nevyžaduje žádnou zahřívací dobu, což je efektivnější pro používání.  Materiál není po tisku zahřátý a je připraven k okamžitému použití. Kromě toho je tiskárna uzavřena speciálním krytem k ochraně obsluhy před UV zářením při provozu a také proti prachu, který by mohl dopadat na povrch materiálu při tisku.

Absorpční funkce
Při tisku mohou vznikat drobné mikrokapky inkoustu rozptýlené ve formě aerosolu. Na to je připraven speciální absorpční systém, kterým je aerosol shromažďován do speciálního filtru pomocí ventilátoru umístěného u tiskové hlavy.  Tento systém je cenný pro udržení konzistentních operací tisku.

Automatizovaný systém cirkulace inkoustu
Řada VersaUV přichází s automatizovaným systémem cirkulace inkoustu, který zabraňuje usazování bílého pigmentu. Tento systém automaticky sníží plýtvání bílým inkoustem, snižuje provozní náklady, vytváří výjimečnou kvalitu obrazu a zajišťuje konzistentní bílou hustotu. 

Intuitivní Roland VersaWorks DUAL ® software pro správu
LEF-300 zahrnuje Roland VersaWorks Print Management Software, který nabízí intuitivní rozhraní pro snadné ovládání a řízení práce. Roland VersaWorks umožňuje uživateli vybrat si z obecného režimu pro tisk jemných detailů, stejně jako režim pro tisk na zakřivených plochách. Tisk proměnných dat je také k dispozici, což se hodí u zakázek s pořadovými čísly a jmény.

Volitelná filtrační jednotka vzduchu
Volitelná filtrační jednotka obsahuje uhlíkový filtr, který účinně odstraňuje zápach a těkavé látky, které se vyskytují v průběhu tisku. Tento přístroj lze snadno nainstalovat pod LEF-300.

Výrobce

Výrobce

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...