• Laserové systémy
 • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Roland TrueVIS VG-540 / VG-640

Základní informace

Budoucnost technologie "print & cut"

S novými tiskárnami Roland TrueVIS VG-640 and VG-540 dorazila budoucnost technologie print&cut. Nové hlavy pro vyšší tiskovou kvality s vyšší efektivitou. Nové inkousty s širším gamutem. Nová technologie řezání s vyšší přesností. Nová technologie pro komunikaci s vašími telefony a tablety a mnoho dalšího ...

Doplňující informace

Doplňující informace

4 nové tiskové hlavy syté tisky a briliantní kvalitu
všechno bylo přizpůsobeno k tomu aby TrueVIS dosáhnul špičkové kvality. Čtyři kompletně nové tiskové hlavy se třemi velikostmi kapky a širokým tiskovým průjezdem. Každá kapka dopadne přesně tam, kam má a výsledkem je špičková kvalita, syté plochy při produkční rychlosti.

Nová technologie řezu optimalizuje přesnost a šetří čas
TrueVIS disponuje nejsofistikovanější technologií print&cut v historii. Nový vozík a držák nože zvyšuje přítlak a přesnost a díky tomu máte možnost zpracovávat širší sortiment médií. Rozšířené možnosti zahrnují třídění dat, perforovaný řez a vyšší přesnost u vícenásobného řezu.

Úžasné výsledky efektivněji a rychleji
Atraktivní průmyslový design, který minimalizuje vibrace pro zajištění optimálních výsledků. LED osvětlení pro větší přehled a snadnou údržbu. Vylepšený motor pro vyšší odolnost. Volitelný navíjecí systém a sušící jednost pro vyšší produktivity a bezobslužný provoz.

Dotáhněte své vize k životu
TrueVIS je dostupný ve dvou šířkách a to 64" (1625mm) a 54" (1372mm). Design série VG je jako výjimečný. Zasněte se a vyrábějte ... Dynamické nálepky, briliantní bannery, zářivou grafiku, účinné plakáty. Efektivněji a rychleji než kdykoliv předtím.
New fast-drying TrueVIS ink delivers superb results 

Nový TrueVIS inkoust poskytuje SuperB výsledky
Nový inkoust dodržuje přísné průmyslové standardy a poskytuje vyjímečné výsledky. Můžete si vybrat duální CMYK pro maximální produktivitu nebo 7 barev (CMYKLcLmLk) pro jemné detaily a hladké přechody nebo pak 8 barev (CMYKLcLmLk+Wh) pro rozšířené možnosti tisku na tmavé nebo čiré substráty. Inkoust je dostupný v 500ml sáčcích pro čistou práci a menší odpad. 

Ovládací software Roland VersaWorks DUAL:
TrueVIS je dodáván s ripovacím  programem Rolandem VersaWorks DUAL ®. Při použití PANTONE ® knihovny ve VersaWorksu, je PANTONE ® přímá barva použitá v designu automaticky převedena na hodnotu CMYK, která se shoduje s barvou a gamutem  ECO-SOL Max2. Tento zjednodušený pracovní postup snižuje množství času potřebného pro dosažení shody barev a umožňuje rychlý výstup specifických barev při práci s řádně profilovanými médii. Můžete také nahradit přímé barvy s některou z barev uvedených v barevném systému Roland VersaWorks, kde  je vlastní knihovna s více než 1000 standardních barev.

Souhrn:
 • Velkoformátová tiskárna s kombinací tisku i ořezu v šíři 1625 nebo 1371mm mm
 • čtyři nové tiskové hlavy v lineární pozici
 • Nová řada inkoustu TrueVIS
 • Tři varianty osazení inkoustem
  • 2 x CMYK
  • CMYK, Lc, Lm, Lk
  • CMYK, Lc, Lm, Lk, Wh
 • Nová verze ripu VersaWork DUAL podporující práci s Pantone knihovnami
 • Pokročilý systém cirkulace inkoustu od Rolandu zabraňuje usazení pigmentu v bílém inkoustu
 • Nová tisková hlava s proměnlivou velikostí kapky
 • Nová technologie tiskové hlavy automaticky umisťuje a přesně vystřeluje dané kapky k zajištění krásných a plynulých přechodů

Výrobce

Výrobce

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...