• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Roland TrueVIS SG-300 / SG-540

Základní informace

Navržením nové řady TrueVIS SG Serie SG-540 (1371 mm) a SG-300 (762 mm) uvedla firma Roland DG na trh svoji vyhlášenou kvalitu, spolehlivost a funkce řezu a to za vyjímečnou cenu. TrueVIS SG obsahuje uživatelsky přívětivé nové funkce pro optimalizaci produkce velkoformátového tisku.

Doplňující informace

Doplňující informace

Základní charakteristika:
  • Velkoformátová tiskárna s integrovaným řezem ve velikosti modelů  54 "(1371 mm) a 30" (762 mm).
  • Nový GREENGUARD Gold certifikát TrueVIS INK přichází s 500ml sáčky  opakovaně použitelných kazet
  • Dvě nové tiskové hlavy Roland DG FlexFire, vystřelující přesné kapičky s maximální rychlostí,  kvalitou a účinností.
  • Nový Bluetooth Roland DG Mobile Panel umožňuje ovládání provozu přes smartphone nebo tablet.
  • Nová konstrukce řezací hlavy zvyšuje hodnotu přítlaku a škálu médií.
  • Barevné složení CMYK.
  • Nový software VersaWorks Dual RIP pro lepší zpracování souborů v jednoduchém a přesto  pokročilém rozhraní.
  • Volitelně dodávané navíjecí zařízení  pro dlouhé náviny 

Až o 60% rychleji
Nejnovější generace FlexFire tiskových hlav poskytuje větší šířku tisku na jeden průchod s výjimečnou kvalitou. Řada SG má nový systém dodávání inkoustu "čisté ruce" , kde ink měníte v  500ml inkoustových sáčcích, čímž přispíváte ke snižování odpadu.

Ohromující Kvalita výstupu
Nové FlexFire tiskové hlavy v kombinaci s TrueVIS inkoustem dodají Vaším tiskům úžasně živé barvy  ostré jako břitva. FlexFire tiskové hlavy vystřelují přesné kapičky ve 3 velikostech a nabízejí široký tiskový pás v perfektní kvalitě.

TrueVIS inkousty jsou k dispozici v 500ml sáčcích V barvách CMYK pro sérii SG. Jedná se o další vývoj eko-solventní inkoustové technologie, splňující požadavky zákazníků pro široký barevný gamut a přísné ekologické normy. Inkoust dosáhl GREENGUARD certifikaci Gold za kvalitu vnitřního ovzduší, aby se zajistilo, že je výrobek přijatelný pro použití v prostředích, jako jsou školy a nemocnice.

Intuitivní technologie pro snadné používání
S Roland DG mobilním panelem můžete spravovat vybrané funkce své tiskárny se smartphonem nebo tabletem  při připojení přes Bluetooth. **
** Tablet / chytrý telefon není součástí balení tiskárny.

Správná investice
S působivým poměrem cena / výkon a integrovaným řezem dává  TrueVIS SG Serie obchodní smysl. S tímto kombinovaným strojem ušetříte za prostor i nákup samostatného řezacího plotru. Rychlé a snadné nastavení a intuitivní ovládání stroje  přináší návratnost investic od prvního dne.

Robustní konstrukce pro stabilitu a výkon
Tuhá a pevná konstrukce SG minimalizuje vibrace, čímž optimalizuje přesnost tisku a řezání. Vylepšení motorů a pohonů přidává trvanlivost pro kontinuální výrobu. Nově navržené přítlačné kolečka zajišťují přesnější vedení médií. Jako volitelné příslušenství prp zvýšení výkonnosti lze dodat navíjecí zařízení a externí sušící jednotku.

Optimalizujte svou produkci s RIP programem VersaWorks Dual
Náš výkonný a intuitivní software VersaWorks Dual RIP je zahrnut v ceně vašeho SG.  VersaWorks Dual používá nejnovější přepočet PDF a PostScript souborů. Obsahuje také užitečné funkce, jako je spojení zakázek, panelování, variabilní tisk dat, prediktivní kalkulačka inkoustu, vestavěný Pantone vzorník, Roland paletu přímých barev a dalších věcí, jako standard.

Výrobce

Výrobce

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...