• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Roland SolJet PRO IV XR-640

Základní informace

Roland SolJet PRO IV XR-640 je velkoformátová tiskárna s kombinací tisku i ořezu v šíři 1600 mm. Jedná se o nástupce velmi oblíbeného modelu SolJet Pro III XC-540.  nabízí spoustu vylepšení a otevírá nové možnosti při produkci Vašich zakázek. Použití dvou nových pozlacených tiskových hlav lineárně vedle sebe výrazně zvyšuje produkční rychlosti stroje a přitom poskytuje vynikající kvalitu tisku. Sedm velikostí tiskové kapky výrazně zlepšuje tisk jemných detailů a gradací, které rozeznáte pouhým okem. Pro tuto tiskárnu byla vyvinuta nová generace inkoustů ECO-SOL MAX 2, které umožňují rychlejší tisk. Navíc přibyla nová barva Light black (Lk), která výrazně zlepšuje tisk černobílých motivů a tmavých polotónů.

Doplňující informace

Doplňující informace

Dvě duální tiskové hlavy:
XR-640 je vybaven nejnovějšími dvěma tiskovými hlavami, které vystřelují  kapičky v sedmi různých velikostech pro optimalizaci kvality obrazu pro konkrétní médium. Tyto vysoce výkonné tiskové hlavy a nový inkoust ECO-SOL Max2 umožňují vytisknout každý detail s nepřekonatelnou kvalitou obrazu. Přilnavost inkoustu byla výrazně zlepšena doladěním chemie inkoustu, přesností řízení hlavy a sníženou výškou hlavy. To umožňuje vysokou hustotou pokrytí, stejně jako hluboké, syté barvy, které mohou vytvářet jemné gradace pro nejnáročnější zákazníky. 

Nové inkousty ECO-SOL MAX 2:
ECO-SOL MAX2 je nová generace Roland eko-solventní inkoustu, která představuje vynikající dlouhodobou venkovní odolnost i proti poškrábání a chemickým látkám. Navíc skýtá širokou podporu médií a široký Gamut – to vše bez sloučenin niklu. ECO-SOL MAX2 je navržen pro stabilní, konzistentní výkon a produkuje  barvy s velkou ostrostí obrázků a textů. Tato vylepšení Vám poskytuje nejvyšší kvalitu tisku. 

Nová barva Light black pro jemné gradace:
Historicky poprvé u značky Roland byla zavedena nová barva  Light black, která  dotváří významný rozdíl jakékoli tištěného obrazu. S lehkou černou, dosáhnete neutrální šedé pro hladké šedé stupnice gradací a přesných fotografických obrazů. Light black také zvyšuje stabilitu barev pro reprodukci odstínů pleti a jiné barvy, které obsahují přírodní odstíny. S lehkou černou můžete vytvořit bohaté nuance pro plakáty, dekorativní backlity a obaly, které vytváří obraz high-end značky.

Bílý a metalický tisk:
Metallic Silver ECO-SOL MAX2 je určen pro prémiové, brilantní efekty, a je naplněn novým typem pigmentů, které jsou více reflektivní než kdy jindy.Vestavěný Roland Metallic Color System Library podporuje 512 metalické barvy, což Vám umožní vybrat jen tu správnou barvu z Adobe ® Illustrator  knihovny. Nová verze bílého inkoustu nabízí vyšší krytí pro jasnou bílou barvu textů a grafik. Ve skutečnosti může standardní režim XR-640 odpovídat kvalitě obrazu a hustoty jeho předchůdce v režimu vysoké kvality. Ve výsledku můžete nyní tisknout vysoce kvalitní rozsáhlé plochy v mnohem kratším časovém horizontu. 

Tisk a řez v jednom stroji:
Proslulý integrovaný systém Roland  Print & Cut nabízí výkon a všestrannost, které vaše podnikání vyžaduje. Tiskárna vytiskne a pak automaticky ořízne libovolné tvary v jednom bezproblémovém workflow. S XR-640, můžete vytvářet různé vlastní aplikací rychle, jednoduše a výhodně, včetně POP, podlahové značení, samolepky, polepy vozidel a nažehlovací motivy.

Vysoká produktivita a vynikající kvalita tisku:
XR-640 je vybaven dvěma hlavami v duální konfiguraci, která pří osazení sedmi barvami CMYK,Lm,Lc a Lk zajišťuje zrcadlové skládání barev, což výrazně zkvalitňuje tisk v  bi-directional režimu. Tento vysoce pokročilý systém tiskne až 21,6 m2 / h pro bannery a vinyly v běžné kvalitě výroby. Roland Intelligent Pass Control ® dále zvyšuje kvalitu obrazu díky přesné kontrole umístění, množství a hustoty inkoustu, což dramaticky snížuje pruhování.

Ovládací software Roland VersaWorks:
XR-640 je dodáván s ripovacím  programem Rolandem VersaWorks ®. Při použití PANTONE ® knihovny ve VersaWorksu, je PANTONE ® přímá barva použitá v designu automaticky převedena na hodnotu CMYK, která se shoduje s barvou a gamutem  ECO-SOL Max2. Tento zjednodušený pracovní postup snižuje množství času potřebného pro dosažení shody barev a umožňuje rychlý výstup specifických barev při práci s řádně profilovanými médii. Můžete také nahradit přímé barvy s některou z barev uvedených v barevném systému Roland VersaWorks, kde  je vlastní knihovna s více než 1000 standardních barev a 512 kovových odstínů.

Souhrn:
  • Velkoformátová tiskárna s kombinací tisku i ořezu v šíři 1600 mm
  • Dvě nové tiskové hlavy v lineární pozici
  • Nová řada inkoustu ECO-SOL MAX 2 s novou barvou Light black (Lk) pro lepší podání černobílých tisků
  • Čtyři varianty osazení inkoustem
CMYK, Lc, Lm, Lk
CMYK, Lc, Lm, Lk, Mt
CMYK, Lc, Lm, Lk, Wh
CMYK, Lc, Lm, Wh, Mt
  • Nová verze ripu VersaWork podporující práci s Pantone knihovnami
  • Pokročilý systém cirkulace inkoustu od Rolandu zabraňuje usazení pigmentu v metalickém a bílém inkoustu
  • Nová tisková hlava s proměnlivou velikostí - kapky jsou vystřelovány v sedmi různých velikostech.
  • Nová technologie tiskové hlavy automaticky umisťuje a přesně vystřeluje dané kapky k zajištění krásných a plynulých přechodů

Výrobce

Výrobce

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...