• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Wasatch SOFTRIP

Základní informace

​Sofistikovaný RIP software s jednoduchým nastavením, intuitivním ovládáním a výkonnými nástroji. Podpora většiny velkoformátových tiskáren na trhu, rychlé zpracování úloh a v neposlední řadě rozumná cena a lokalizace do češtiny.
Tento RIP software si v ničem nezadá s výrazně dražšími konkurenčními SW, naopak vyniká rychlostí ripování a nabízí plnohodnotné funkce, které očekáváte a potřebujete pro výstupy na velkoformátových tiskárnách.
Přednastavené konfigurace usnadňují prácí, 100% podporu color managmentu zase oceníte v případě potřeby při tvorbě ICC profilů.

Doplňující informace

Doplňující informace

Nástroje pro všechny úrovně odbornosti
Díky snadnému nastavení barev může téměř každý začít tisknout správné barvy s minimem nutného proškolení. Začátečníci dosahují skvělých barev prostřednictvím plug-and-play nastavení snímání a rychlého nastavení. Poté, co jste připraveni podívat se podrobněji na řízení barev, poskytne vám Wasatch důmyslnými nástroji pro správu barev pro odborníky.

Nový standard v kvalitě barev
SoftRIP je RIP, který si odborníci na barvy vybírají nejčastěji. Naše exkluzivní půltónová metoda Precision Stochastic Screen dosahuje mimořádných výsledků reprodukce barev s dokonale vyhlazenými přechody. SoftRIP nabízí nejpokročilejší arzenál nástrojů pro barvy, které jsou k dispozici v jakémkoliv RIP. RIPy pomocí softwaru Wasatch pomohou implementovat i ty nejsložitější pracovní postupy pro řízení barev.

Vytvořte si vlastní pracovní postup 
Nezáleží na tom, jak velké nebo složité je vaše produkční prostředí – SoftRIP má nástroje, díky kterým získáváte úplnou kontrolu. SoftRIP dokáže spravovat jakékoliv tiskové prostředí, od jedné malé nebo velkoformátové inkoustové tiskárny až po složitou produkční jednotku s několika velkoformátovými inkoustovými tiskovými zařízeními.

Šetřete čas a peníze
SoftRIP se rychle splatí uspořeným časem a materiálem. Většina RIP, které jsou součástí inkoustových tiskáren, obsahuje pouze základní funkce potřebné k provozu tiskárny. Pouze kvalitní RIP, jako SoftRIP, poskytuje nástroje, které potřebujete k úspoře tisíců dolarů na materiály zaplacené v dlouhodobém měřítku.

Spoutejte sílu ve vaší síti 
Síla SoftRIP není omezena na RIP stanici. Jakýkoliv PC nebo Mac ve vaší síti může používat SoftRIP k tisku pomocí běžného internetového prohlížeče. Serverové nástroje SoftRIP jsou snadno nastavitelné na pracovních stanicích v síti a ještě jednodušeji se používají.

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...