• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

SCHULZE Pretreat MAKER IV

Základní informace

Pretreatmaker IV je vynikající pomocník pro nános roztoku pro tisk bílým inkoustem na digitálních tiskárnách japonské firmy Brother. Je určen pro automatickou aplikaci pre-treatmentu.

Stroj je vybaven čtyřmi tryskami a dotykovým displejem pro snadné ovládání. Dotykový displej umožňuje nastavení množství aplikovaného pre-treatmentu, volbu plochy pro nástřik a nastavení tlaku nástřiku.

PRETREATmaker IV má zvláštní kanystr pro roztok k rychlému použití pretreatu a druhý kanystr pro destilovanou vodu na čištění trysek a hadiček.  

Rozměry 720 x 900 x 480 mm

Hmotnost 70 kg

Napětí 220V, 50/60Hz.

Doplňující informace

Doplňující informace

PRETREATmaker IV je automatický špičkový systém předúpravy pro profesionální uživatele a následný další vývoj celosvětově úspěšného PRETREATmaker III.

Jako novinka má PRETREATmaker IV moderní krokový motor. Zařízení má celkem 4 trysky, které lze jednotlivě zapínat nebo vypínat. Maximální povrch, který má být stříkán je 40 cm na šířku a 60 cm na délku. Šířka je nastavitelná zapnutím nebo vypnutím 4 trysek. To umožňuje minimální šířku 12 cm, ideální pro loga hrudníku. Délku lze nastavit v intervalech 2 cm. Postřik je možný jednosměrně nebo obousměrně.

Uvnitř vozíku byl nainstalován další filtr, který umožňuje zachycení nečistot z hadic a čerpadla. Ten poskytuje čistotu trysku bez ucpání nečistotami ze systému. Posuvné kolejnice PRETREATmaker IV jsou standardně vybaveny vylepšeným systémem ochrany

Je také nové, že pomocí přepínacího ventilu mohou být od nynějška připojeny kapaliny pro předběžný nátěr. Další spínač umožňuje čištění předběžného nanášecího čerpadla včetně hadicového systému s čisticí kapalinou. V nabídce je také funkce automatického čištění.

Posuvné kolejnice PRETREATmaker IV jsou standardně vybaveny vylepšeným systémem ochrany.

Další obnovou je volitelně dostupný zůstatek, který lze připojit k systému a sledovat pořadí v gramech na displeji v reálném čase. To umožňuje zjistit, zda trysky a systém fungují správně. Kromě toho je na displeji aktivován indikátor, který ukazuje nízkou hladinu nádoby pro předběžný nátěr.

Zvláštností nového přístroje PRETREATmaker IV je sériové rozhraní pro příjem dat. To znamená, že zařízení lze naprogramovat přímo z objednávkového systému nebo jako výtisk pomocí čárového kódu pomocí čtečky čárových kódů. Tato funkce je volitelně k dispozici a může být integrována do všech programových sekvencí. Na základě těchto údajů lze uložit nastavení stříkání a výrobní proces je zjednodušen a urychlen. PRETREATmaker IV proto může být používán netrénovaným personálem bez velkého zaškolení.

Samozřejmě je naše osvědčená možnost automatického intervalu čištění opět nainstalovaná v PRETREATmakeru IV. To zabraňuje vysychání trysky v každodenním provozu. Také propláchnutí trysky čisticím prostředkem nebo vodou je omezeno pouze na poslední 10 cm hadici před tryskou a ne na celý hadicový systém, jako u našeho PRETREATmakeru III. Tato funkce šetří tekutinu pro předúpravu.

Nádrže na nádrže v PRETREATmakeru IV: 1x 10 litrový předběžný nátěr, 1x 5 litrový předběžný nátěr, 1x 5 litrová nádrž na odpadní vodu

Výrobce

Výrobce

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...