• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Laminátor OLEPO Emblem EASYLAM 160W

Základní informace

EASYLAM 160W je velkoformátový rolový laminátor s vysokou užitnou hodnotou a komfortním plně elektronickým řízením, vhodný pro vysoké nasazení. Maximální šíře laminace je 164 cm a průchod materiálu 170 cm. Plně automatické nastavení vhodného přítlaku, jehož okamžitý stav je znázorňován grafickým displejem jej předurčuje také k jednoduché aplikaci samolepících materiálů na deskové materiály do maximální tloušťky 4cm. Pro snadné založení materiálu do laminátoru je EASYLAM 160W vybaven zcela jedinečným nožním ovládáním zavření válců na výstupní straně laminátoru. Laminovací válce o průměru 100 mm jsou zhotoveny ze silikonové gumy nejvyšší jakosti, vyrobené a certifikované firmou Böttcher GmbH. Rychlost laminace je možné ovládat nožním pedálem a nastavit pomocí klávesnice ve čtrnácti krocích s maximální rychlostí posuvu až 9 m/min. Laminátor disponuje řízeným ohřevem horního laminovacího válce s nastavením teploty až do 55°C. Zcela novou a jedinečnou chytrou funkcí je měření spotřebované laminovací folie s možností nastavení výchozí délky role.

Doplňující informace

Doplňující informace

Laminátor EASYLAM 160 W je koncipován jako bezúdržbové zařízení s dlouhou životností, jehož základ tvoří samonosný svařovaný skelet se čtyřmi pojezdovými koly pro snazší transport. Laminátor má čtyři aluminiové osy pro různé kombinace laminace, brzdění laminovacích fólií, odvin prokladového materiálu, navíjení zalaminovaného výstupu a přibrzďováni laminovaného materiálu. Přesné vedení materiálu umožňuje bezchybné a velmi rychlé "roll to roll" zpracování až stometrových rolí tisků.

Při vývoji laminátoru byla zaměřena pozornost nejen na kvalitu laminace, ale také na maximální možnou bezpečnost obsluhy, která je zajištěna dvojicí stop tlačítek na obou stranách pracovního prostoru laminátoru a mechanickou zábranou chránící prostor těsně před místem styku laminovacích válců. K dalším ochranným prvkům patří čidlo zabraňující přetížení mechanismu přítlaku při nesprávném nastavení přítlaku v manuálním režimu a bezpečnostní teplotní čidlo zabraňující přehřátí topné spirály. Vybavenost, použití ušlechtilých kovových materiálů a chytré ovládání vyzdvihují tento stroj nad jiné laminátory vyšší třídy a díky příznivému poměru cena/výkon je vhodný pro každé produkční nasazení.

Technické parametry:
 
  • Šířka přítlačných válců: 1640 mm
  • Průměr přítlačných válců: 100 mm
  • Max. šířka laminovací folie: 1700 mm
  • Max. tloušťka laminovaného materiálu: 40 mm
  • Rychlost laminace: max. 9 m/min
  • Napájení: 230V / 11 A
  • Ovládání posuvu laminace: klávesnice + nožní regulace
  • Rozměry přístroje:  š. v. h. 2060x1430x580 mm
  • Hmotnost přístroje: 250 kg

Výrobce

Výrobce

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...