• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Laminátor OLEPO Emblem EASYLAM 140C

Základní informace

EASYLAM 140C je velkoformátový rolový laminátor s vysokou užitnou hodnotou a komfortním ovládáním jednotlivých funkcí. Maximální šíře laminace je 142 cm a šíře průchodu materiálu 146 cm. Automatické nastavení vhodného přítlaku jej předurčuje také k jednoduché aplikaci samolepících materiálů na deskové materiály do maximální tloušťky 4 cm. Pro snadné založení materiálu do laminátoru je EASYLAM 140C vybaven zcela jedinečným nožním ovládáním zavření válců na výstupní straně laminátoru.  Zárukou kvalitní laminace jsou laminovací válce s optimalizovanou tvrdostí Böttcher EPDM gumy, která se vyznačuje vysokou mechanickou odolností při kašírování. Celkovou tuhost laminátoru a mechanickou odolnost zaručuje svařovaný robustní skelet v jehož těle jsou osazeny čtyři plnohodnotné celohliníkové osy, které poskytují přesné vedení laminace a laminovaného materiálu na dvou bržděných osách + navíjení prokladového materiálu a hotového produktu na dvou osách poháněných samostatnými motory. Díky tomu laminátor umožňuje přímou "roll to roll" laminaci! Posuv je zde motorový o dvou rychlostech a je regulován nožním pedálem. Laminátor je vybaven elektronickou regulací přítlaku válců s přednastavenými volbami pro různé deskové materiály.

Doplňující informace

Doplňující informace

Při vývoji laminátoru byla zaměřena pozornost nejen na kvalitu laminace, ale také na maximální bezpečnost. Všechny vnitřní elektrické obvody laminátoru pracují s bezpečným napětím 12V. Čidlo zabraňující přetížení mechanismu přítlaku při nesprávném nastavení v manuálním režimu chrání laminátor a o bezpečí obsluhy je postaráno prokluzem vnitřního uložení válců (při zachycení ruky či cizího předmětu). Robustní, mechanicky odolná a bezúdržbová konstrukce laminátoru + vybavení mechanismy a funkcemi strojů vyšší třídy zaručuje kvalitu výstupu, spolehlivost a dlouhou životnost. Díky vynikajícímu poměru cena/ výkon je EASYLAM 140C vhodný pro každé produkční nasazení.

Technické parametry:
 
  • Šířka přítlačných válců: 1420 mm
  • Průměr přítlačných válců: 80 mm
  • Max. šířka laminovací folie: 1400 mm
  • Max. tloušťka laminovaného materiálu: 40 mm
  • Rychlost laminace: 2,5 - 3,5 m/min
  • Napájení: 12V / 4 A
  • Ovládání posuvu laminace: klávesnice + nožní regulace
  • Rozměry přístroje:  š. v. h. 1800x1330x500 mm
  • Hmotnost přístroje: 150 kg

Výrobce

Výrobce

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...