• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC MORAVA SERVICES s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 09006362
DIČ: CZ09006362

 

Průmyslová DTG tiskárna Epson SC-F3000

Společnost Epson vyvinula tuto DTG tiskárnu SureColor SC-F3000 pro uživatele se středním objemem tisku. SureColor SC-F3000 staví na stávajících stolních DTG tiskárnách společnosti Epson, ale je mnohem větším a průmyslovějším strojem zaměřeným na střední a velké podniky vyrábějící oděvy a dodavatele triček. Dá se považovat přímým konkurentem tiskárny Brother GTXpro B. Dodává se se systémem velkoobjemového zásobování inkoustem s 1,5litrovými inkoustovými sáčky, které snižují provozní náklady o neuvěřitelných 70%.

Používá dvě nové 66 mm široké tiskové hlavy PrecisionCore, z nichž každá má 10 kanálů a 16 000 trysek. Tiskne CMYK plus bílou, používá stejné inkousty UltraChrome DG jako stávající tiskárna F2100 a které společnost Epson bude i nadále prodávat. Bude tisknout na různé typy tkanin včetně bavlny, lnu a umělého hedvábí.

Používá také stejné desky jako F2100, které berou média až do 406 x 508 mm a do tloušťky 28,5 mm. Může se však pochlubit více automatizací se senzory pro automatickou detekci výšky povrchu oděvu a odpovídající přizpůsobení výšky desky, což by mělo umožnit relativně snadné přepínání mezi tričkami, mikinami, taškami, mikinami atd.

Nikolaos Vardakastanis, produktový manažer společnosti DTG pro Epson Europe, říká: „Nasloucháme, co firmy potřebují a reagujeme a to inovací produktů -  právě toto spojení pomohlo formovat funkčnost a design SC-F3000. Nejen, že jsme zjednodušili obsluh této DTG tiskárny, ale kvalita výstupu při tak působivé rychlosti bude dávat ekonomický i kreativní smysl pro mnoho firem, které chtějí rozšířit produkci, snížit náklady svého konečného produktu. “

Dodává: „Je pro nás důležité poskytnout našim uživatelům klid v duši a zajistit důvěru při každém zapnutí SC-F3000. Toho je dosaženo tím, že společnost Epson poskytuje kompletní end-to-end řešení pro DTG tisk: tiskárnu, inkousty, software a podporu. “

Produktovou stránku s brožurou naleznete zde: https://www.awc.cz/detail/velkoformatovy-tisk/tiskarny-pro-potisk-tricek/epson-surecolor-sc-f3000.html

První kus tiskárny je na cestě. Těšíme se na reálné zkušenosti s provozováním tiskárny a určitě Vás budeme informovat ;-)

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.  

Váš tým AWC Morava, s.r.o.
 
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 765x

Přehled dalších článků

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...