• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC Morava, s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 26810476
DIČ: CZ26810476

 

Výpis všech článků

OPEN Days AWC - již příští týden !!!

Ještě jste se nezaregistrovali?  Zastavte se, rádi Vás uvidíme !!!
25 - 26.10.2021, DEMO Centrum AWC (areál LIBROS, Palackého 1114, Ostrava)

Co bude k vidění a vyzkoušení?
premiéra DTF MAX 60 - produkční výroba transferu
premiéra UV LED tiskárny EPSON SC-V7000
CO2 LASERY AEON řady MIRA a NOVA

OPEN Days AWC

Kdy a kde? 
25 - 26.10.2021, DEMO Centrum AWC (areál LIBROS, Palackého 1114, Ostrava)

Co bude k vidění a vyzkoušení?
UV LED FLATBED tiskárna EPSON SC-V7000
DTF MAX 60 - produkční výroba transferu
CO2 LASERY AEON řady MIRA a NOVA

Nové CO2 lasery AEON SUPER NOVA

Na trh přichází nový laser se zrychlením 5G:
AEON SUPER NOVA
první laser který má oddělený stůl a disponuje nově dvěmi trubicemi
- skleněnou na rychlé řezání a kovou na gravírování.

DTF MAX 60 - produkční výroba transferu

Není to tak dlouho co jsme psali o revoluční technologii DTF. Toto technologii úspěšně nabízíme všem klientům, kteří od nás mají DTG tiskárnu Epson SC-F2100 a nyní přicházíme i s produkčním řešením výroby DTF. Výrobní linka DTF MAX60 je složena z tiskárny v šíři 60cm a online práškovacího automatu s vytvrzováním lepidla.

Něco "velkého" se chystá ...

Přijelo to na kamiónu, je to v obrovské dřevěné bedně a je na tom nápis EPSON. Co je to?  ;-)

EPSON SC-F3000 aneb když jedna nestačí ...

Uplynuly čtyři měsíce od okamžiku, kdy jsme nainstalovali první DTG tiskárnu EPSON SC-F3000 na českém trhu. Dnes už je těchto špičkových tiskáren nainstalovaných šest a u jednoho z našich prvních klientů jsme v tomto týdnu nainstalovali druhý kus. Co nám řekly čtyři měsíce reálného porovozu?

Snížení ceny inkoustů Epson GS3 ...

S potěšení oznamujeme, že díky stabilizaci kurzu EUR můžeme nastavit cenu našich nejprodávanějších inkoustů GS3 zpět na cenu 1.890,- bez DPH. Cena se mění s okamžitou platností.

Změna je život: AWC Morava -> AWC MORAVA SERVICES, s.r.o.

Dovolujeme si Vás tímto upozornit, že vzhledem k dlouhodobě připravované korporátní restrukturalizaci a reorganizaci našich společností je nově dodavatelem Vašeho zboží a tedy fakturačním subjektem společnost: 
AWC MORAVA SERVICES s.r.o.  
Čelakovského 2055/4
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
IČ: 09006362, DIČ: CZ09006362

První instalace DTG tiskárny EPSON SC-F3000

Je tomu už pár měsíců, co EPSON oficiálně uvedl průmyslovou DTG tiskárnu EPSON SC-F3000. O co více se o tiskárně mluví, o to horší je její dostupnost. Konečně jsme se i my dočkali a v uplynulých týdnech jsme nainstalovali u zákazníků rovnou 3 tyto špičkové tiskárny. První dojmy? Je skvělá!

Revoluční transfer DTF jako doplněk technologie DTG !!!

DTF je revoluční nová tisková technika, která otevírá nové možnosti ve srovnání s DTG, sítotiskem, sublimací nebo výrobou transferu pomocí bílého laserového toneru. Principem je digitální inkoustový tisk na speciální ColdPeel PET film, následný přetisk motivu bílým inkoustem, který pak slouží jako báze pro aplikaci práškového lepidla.

Lisy Drucktech do konce ledna za "STARÉ" ceny

Navýšení cen transferových lisů značky Drucktech...

... se začátkem nového roku přišel výrobce lisů s informací o zdražení jenotlivých modelů řádově o 10% s platností od 1.2.2021. Z tohoto důvodu Vám dáváme možnost objednat do konce měsíce ledna produkty značky Drucktech ještě za staré ceny. 

 

Šťastné a veselé...

Děkujeme Vám za projevenou důvěru 
v uplynulém roce a do nového roku 2021
Vám přejeme hodně zdraví, štěstí,
osobních i pracovních úspěchů.
Zároveň se těšíme na další spolupráci.
Vaše AWC 

OPEN DAYS: Zcela nový EPSON SC-R5010 přichází ....

Zcela nový EPSON SC-R5010L je již na cestě k nám a vy máte jedinečnou možnost si ho prohlédnout a osahat společně s námi ještě před definitivním uvedením na trh. Zatím se u nás ohřeje jen krátce, ale i přes to bychom se s Vámi rádi podělili o možnost vyzkoušení. K dispozici po předchozí dohodě v termínu 13-19.11.2020.

 

DTG TRADE-IN Epson SC-F2100: Vyměňte vaši starou za novou!

Vyměňte starou za novou a pořiďte si nejprodávanější značkové DTG tiskárnu v Evropě se slevou takřka 81.000,- oproti doporučené ceně !!! Akce platí do 31.12.2020 a je podmíněna výměnou vaší staré DTG tiskárny (jakékoliv značky).


 

Epson představuje svou první UV LED flatbed tiskárnu

Tak konečně i společnost Epson představuje svou první UV LED flatbed signage tiskárnu.SureColor SC-V7000 staví na úspěchu oceňované řady signage tiskáren Epson SureColor SC-S, přináší vysokou kvalitu, rychlost a spolehlivé výsledky na celé řadě různých médií. Barevná konfigurace CMYKLcLmLkRed + White + Varnish nabídne kvalitu bez kompromisů!

Novinka: Resinová tiskárna Epson SC-R5000

Dlouho očekávaný krok od společnost Epson se stal realitou a Epson SureColor SC-R5000 se stává přímým konkurentem tiskáren HP Latex. Zavedením řady SureColor SC-R5000 rozšířila společnost Epson svou řadu tiskáren pro signmaking o řešení na principu inkoustové pryskyřice. Nová řada R čerpá z let inovací společnosti Epson v oblasti tisku, správy barev a kontroly substrátů a přináší ideální řešení.

Novinky ze světa Apple

Nové Apple Watch v provedení modelové řady 6 a SE.
Nový Apple iPad Air

Co nás čeká dále... 

Průmyslová DTG tiskárna Epson SC-F3000

Tiskárna SureColor SC-F3000 je nejnovější a nejpokročilejší DTG tiskárna nabízející spolehlivost, rychlost a úsporu nákladů o 70% v porovnání s modelem F2100. Pokud jste produkční firma zaměřená na digitální potisk textilu, tak tady se dostáváme s náklady na potisk na naprosto jinou úroveň!

Důležité: Aktualizace klíče pro RIP SW ONYX po aktualizaci Win10 (v2004)

Onyx Graphics zjistil konflikt mezi nedávnou aktualizací systému Windows 10 (verze 2004) a ovladačem Gemalto Security Key Driver od třetí strany. K vyřešení tohoto konfliktu je k dispozici jednoduché řešení, aby aktualizace systému Windows neovlivňovaly vaši produkci.

Upgradujte na ONYX PosterSHOP v19 se slevou až 50%

V souvislosti se změnou cenové struktury RIP SW ONYX od 1.6.2020 jsme pro Vás vyjednali speciální podmínky pro upgrade Vaší stávající licence. Využijte speciální PROMO akce a zaplaťte si upgrade z RIP Centre na POSTERSHOP verze 19 a ušetřete až 50% z ceny. Nezáleží přitom jakou aktuální verzi SW máte!
POZOR - nabídka platí pouze do konce června 2020!

Zvýšení cen od 1.6.2020

V posledních měsících došlo k výraznému oslabení české koruny vůči EUR. S ohledem na to, že drtivou většinu našich materiálů a technologií nakupujeme v této měně, jsme bohužel nuceni promítnout oslabení kurzu do korunových cen. Navýšení je v rozpětí 2 - 8% oproti původním cenám.
Všechny objednávky, které obdržíme od 1. června 2020 již budou fakturovány za nové ceny.

DIAMANTY ČESKÉHO BYZNYSU 2020

Děkujeme za důvěru - díky Vám jsme získali ocenění a stali se tak druhou firmou v rámci Moravskoslezského kraje!

Showroom AWC: stavte se na čumendu ;-)

Zajímáte se o novou ekosolventní, DTG, UV LED, sublimační tiskárnu nebo třeba laser? Přijďte se podívat, máme pro Vás připravené dva typy laserů (CO2, DPSS), dále evergreen Epson SC-S80610, DTG Epson SC-F2100, malou sublimační tiskárnu Epson SC-F500 a UV LED tiskárnu GUNSJET UVF-1016. Je to jen na Vás, stačí dorazit a my se Vám budeme rádi individuálně věnovat.

Novinka v sortimentu: Sublimační plošné lisy ETNA a ETNA DUO

Nově jsme do našeho portfolia zařadili plošné lisy ETNA a ETNA DUO pro sublimaci ve formátu 120 x 90 až 160 x 100 cm. Evropská výroba, dvouletá záruka a vynikající poměr cena / výkon !!!

Recenze: CO2 laser AEON MIRA 9

Rychlý a snadno použitelný laser AEON MIRA 9 - takto lze hned úvodem shrnout novinku, kterou najdete na našem AWC SHOWROOMU, případně se s ní již můžete potkat u našich klientů. Jaké jsou naše dojmy u laseru s výkonem 100W a pracovní plochou 90 x 60cm?

 

BAZAR - velkoformátové tiskárny pro každého (01/2020)

Trochu se nám opět rozšířila nabídka bazarových a DEMO zařízení. Pokud Vás z nabídky cokoliv zaujme, neváhejte.

Novinka: Sublimační Epson SureColor SC-F9400H (FLUO)

Konečně je to tady. EPSON povýšil svůj segment produkčních sublimačních tiskáren opět o stupínek výše a nový model F9400H přichází s FLUO inkousty, které jsou stále více vyžadovány ze strany zákazníků pří zakázkové výrobě sportovního textilu. Buďte trendy a nabídněte zakazníkům maximum!

INVENTURA

9.1.2020 - 10.1.2020
máme Z A V Ř E N O

Děkujeme za projevenou důvěru v loňském roce a těšíme se na spolupráci v roce 2020. Přejeme Vám hodně štěstí, osobní pohody a hlavně zdraví!
PF2020

Recenze: Sublimační EPSON SURECOLOR SC-F500

​Epson SureColor SC-F500 již najdete u nás na showroomu k vidění a vyzkoušení a první kusy již tisknou u klientů. Jaké jsou první dojmy ohledně nejmenší sublimační tiskárny od EPSONU v šíři 24" (61cm) ??? Myslíme, že se to povedlo ;-)

Nové modely UV LED tiskáren HandTOP

Při evropské premiéře první listopadový týden ve Slovinsku HANDTOP představil tři modely UV LED tiskáren a naznačil směr, který hodlá následovat v blízké budoucnosti. Prvním modelem je 3.2m široká RTR tiskárna, a pak dva modely flatbed tiskáren postavených na dvou různých tiskových hlavách a to Ricoh Gen6 a KonicaMinolta K1024A.


Celkový počet článků: 165

[1] 2 3 4 5 ... 6

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...