• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC MORAVA SERVICES s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 09006362
DIČ: CZ09006362

 

OPEN DAYS: Zcela nový EPSON SC-R5010 přichází ....

Zcela nový EPSON SC-R5010L je již na cestě k nám a vy máte jedinečnou možnost si ho prohlédnout a osahat společně s námi ještě před definitivním uvedením na trh. Zatím se u nás ohřeje jen krátce, ale i přes to bychom se s Vámi rádi podělili o možnost vyzkoušení. K dispozici po předchozí dohodě v termínu 13-19.11.2020.


Co je nová řada SC-R?
Tiskárna řady SC-R5010 a SC-R5010L jsou prvními velkoformátovými tiskárnami s inkousty na bázi vody a organické pryskyřice nabízejícími konzistentní barevné odstíny, rychlé schnutí a odolnost vůči poškrábání. Tiskárny jsou vhodné pro tisk na širokou škálu substrátů, jako jsou vinyl, bannery, textil, plátno, tapety a fólie, a kombinují přesnost, flexibilitu médií a spolehlivost.

Maximalizujte dobu provozu, minimalizujte údržbu
Inovativní ultrazvukový detektor snižuje riziko poruchy tiskové hlavy, zatímco technologie kontroly trysek (NVT) automaticky kompenzuje případné zablokování trysky. Tiskové hlavy, které mohou vyměnit sami uživatelé, maximalizují produkční dobu. Lze je totiž snadno vyměnit během 60 minut, a to bez speciálních nástrojů. Model SC-R5010L navíc obsahuje velkoobjemovou zásobu inkoustu s funkcí výměny inkoustu během tisku.

Zvyšte produktivitu pomocí efektivních funkcí
S modelem SureColor SC-R5010(L) můžete rozšířit možnosti tisku v oblasti signage na široké portfolio bannerů, tapet, vinylu, fólií a textilií. Pokročilá automatická kontrola napnutí zajišťuje vysoce přesné podávání médií, jehož výsledkem je výjimečně přesný tisk panelů. Konzistentní opakování obrazu zajišťuje bezproblémové výsledky a zároveň zamezuje plýtvání materiálem a zkracuje dobu aplikace výtisků. Efektivní proces vysoušení a vytvrzování výtisku umožňuje, že uživatelé mohou laminovat okamžitě.

Dosahujte pokaždé vysoce kvalitních výsledků
Vysokou kvalitu obrazu zajišťují tři technologie tisku společnosti Epson – Halftoning, optimalizovaná technologie LUT tabulek a Micro Weave – snižují zrnitost a pruhování výtisku. Technologie přesného řízení ohřevu a vytvrzování v kombinaci s tiskovou hlavou PrecisionCore s dlouhou životností zajišťuje konzistentní barevné odstíny po celou délku tisku. Tím se zabrání nutnosti tisk opakovat kvůli neshodujícím se barvám.

Nejvíc Vám ale stejně řekne praktická ukázka. Pokud Vás nová tiskárna Epson SC-R5010 zajímá, tak zavolejte, napište a domluvte si termín. Pak už je Vám tiskárna k dispozici na jak dlouho budete potřebovat, aby jste si ověřili zda je to pro Vás to pravé ořechové :-)

A abychom nezapomněli, tak pro Vaše klidné spaní jsou k dispozici varianty rozšířené záruky až na pět let!

Těší se na Vás tým AWC.
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 733x

Přehled dalších článků

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...