• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC MORAVA SERVICES s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 09006362
DIČ: CZ09006362

 

Novinka: Resinová tiskárna Epson SC-R5000

Se zavedením řady SureColor SC-R5000 rozšířila společnost Epson svou řadu tiskáren pro signmaking o řešení s inkousty na bázi pryskyřice a poskytovatelům tiskových služeb a agenturám kreativního designu nabízí schopnost vyrábět širokou škálu značení a vysoce hodnotných aplikací s ekologickými a vynikajícími výsledky.

Nová řada R řeší stávající průmyslové výzvy při práci s inkousty na bázi pryskyřice a čerpá z let inovací společnosti Epson v oblasti zobrazování, správy barev a kontroly substrátů a přináší ideální řešení.

Nová 64palcová tiskárna nabízí díky tiskové hlavě PrecisionCore Micro TFP výjimečný výkon tisku a kontrolu barev. Přesná regulace teploty, která je monitorována čtyřmi teplotními senzory, zajišťuje konzistentní barvy od okraje k okraji a shora dolů. Tři nezávislé topné zóny (předehřev / topení pod hlavou / sušení) zajišťují rovnoměrnost barev a okamžitou manipulaci s médii.

Efektivní proces sušení a vytvrzování umožňuje laminování a dodání ve stejný den, takže uživatelé mohou zkrátit dobu zpracování.

Tisková hlava PrecisionCore Micro TFP s dlouhou životností znamená přesné a opakovatelné barvy od prvního do posledního tisku. Vzhledem k tomu, že tiskové hlavy Piezo nepodléhají tepelné degradaci, umístění kapiček a velikosti bodů zůstávají po celou dobu životnosti tiskové hlavy konzistentní. Pokud je třeba tiskovou hlavu vyměnit, může ji provést operátor, což zvýší dobu provozuschopnosti a produktivitu.

Špičkové pokročilé automatické řízení tahu (Ad-ATC) ve své třídě nabízí vysoce přesnou rozměrovou stabilitu požadovanou pro obkladové práce, jako jsou okenní displeje a obklady stěn. Tato konzistentní opakovatelnost šetří plýtvání materiálem, čas instalace a poskytuje zákazníkovi bezproblémové výsledky.

Nová 6barevná inkoustová sada UltraChrome RS je inkoust na vodní bázi bez zápachu a je vhodný pro použití v jakémkoli prostředí, jako jsou školy, nemocnice, hotely a vnitřní zařízení. Řešení hromadného inkoustu má možnost 1,5litrového inkoustového pouzdra pro střední objem tisku a dvou inkoustů vyměnitelných za provozu pro vysoké objemy tisku, které jsou k dispozici u modelu SC-R5000L.

Tom Owers, produktový manažer Pro Graphics ve společnosti Epson UK, říká: „Naslouchali jsme našim zákazníkům a chápali jsme poptávku po kvalitě, produktivitě, spolehlivosti a stabilním barevném výkonu na trhu s pryskyřičnými inkousty. Se zavedením modelu SC-R5000 jsme nyní schopni splnit všechny tyto požadavky. S naší řadou inkoustů Eco-solvent, UV a nyní s pryskyřicí je Epson jediným kontaktním místem pro všechny požadavky na značení, POS a interiérové ​​dekorace. “

Mezi hlavní vlastnosti modelu SC-R5000 patří:

• Inkoust Epson UltraChrome RS - pryskyřičný inkoust se širokým barevným gamutem
• Vysoká úroveň odolnosti proti poškrábání
• Certifikace GreenGuard Gold, AgBB a French-VOC
• Přesný systém podávání a podávání rolí - poskytuje tisk z role na roli pro vynikající produktivitu
• Advanced Auto Tension Control (Ad-ATC) pro přesné a stabilní podávání médií
• Vyměnitelné součásti uživatelem (uživatelsky vyměnitelná tisková hlava)
• Nově navržený ohřívač se třemi stanicemi (předehřev / topení pod hlavou / sušení)
• Bulk Ink Solution - 1,5 l inkoustové sáčky pro uživatele se středním objemem tisku a 2 x 1,5 l inkoustové sáčky s funkcí hot-swap pro uživatele s velkým objemem tisku
• 4,3 palcový dotykový panel pro intuitivní ovládání
• Software Epson Edge Print RIP pro snadné nastavení

SC-R5000 bude k dispozici od prosince 2020.

První předprodejní kus tiskárny je na cestě. Těšíme se na reálné zkušenosti s provozováním tiskárny a určitě Vás budeme informovat ;-)

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.  

Váš tým AWC Morava, s.r.o.
 
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 830x

Přehled dalších článků

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...