• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC Morava, s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 26810476
DIČ: CZ26810476

 

Něco "velkého" se chystá ...

Přijelo to na kamiónu, je to v obrovské dřevěné bedně a je na tom nápis EPSON. Co je to?  ;-)

Zasvěcení už tuší, nezasvěcení nemají ani páru a my to samozřejmě víme zcela jasně. Právě nám dorazila první UV flatbed tiskárna vyrobená firmou EPSON a to konkrétně EPSON SureColor SC-V7000.

Co Vám nabídne tato zbrusu nová UV LED plochá tiskárna? 

Model SC-V7000 byl navržen tak, aby splňoval potřeby dnešních výrobců signmakingu, kteří se soustředí na zrychlení výroby a nižší celkové náklady na vlastnictví, aniž by chtěli dělat kompromis v kvalitě výstupu. Je vybavena tiskovými hlavami Epson Micro Piezo v kombinaci s nově vyvinutou sadou deseti originálních inkoustů, která obsahuje šedou, červenou, bílou a lak ve standardu. To zajišťuje přesné podání barev pro přímé a korporátní barvy – výstup, v němž nelze dělat kompromisy. 

Model je ve standardu vybaven čtyřzónovým vakuovým systémem – takže obsluha používá pouze místo, které je pro tiskovou úlohu potřebné. Další prvky, k nimž patří ionizátor a registrační kolíčky, zajišťují snadnost použití, efektivitu a produktivitu. Software Epson Edge Print RIP společně s kontrolérem pro UV flatbed umožňuje obsluze urychlit tisk a snadno a opakovaně produkovat kvalitní výtisky.

Tato UV flatbed tiskárna nabízí možnost tisknout až do formátu 2,5 x 1,25 m přímo na široké spektrum médií o síle až 80 mm, vč. akrylu, polykarbonátu, PVC, skla, hliníku, kovu, polyesteru, pěnových desek, styrenu, dřeva a kamene.

Tiskárna bude velmi brzy k vidění na našem showroomu. Pokud máte zájem ozvěte se a my se Vám budeme rádi individuálně věnovat ..

Váš tým AWC MORAVA SERVICES s.r.o.
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 397x

Přehled dalších článků

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...