• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC MORAVA SERVICES s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 09006362
DIČ: CZ09006362

 

EPSON SC-F3000 aneb když jedna nestačí ...

Uplynuly čtyři měsíce od okamžiku, kdy jsme nainstalovali první DTG tiskárnu EPSON SC-F3000 na českém trhu. Dnes už je těchto špičkových tiskáren nainstalovaných šest a u jednoho z našich prvních klientů jsme v tomto týdnu nainstalovali už druhý kus. Co nám řekly čtyři měsíce reálného porovozu?

Tabulkové hodnoty a první dojmy je jedna věc, reálné zatížení v reálném provozu věc druhá. U SC-F3000 nás zatím v reálném provozu nepřekvapilo vlastně vůbec nic. Tiskárna je neuvěřitelné robustní, reálná produktivita včetně všech operací obsluhy je okolo 40 barevných triček za hodinu při velikosti tisku 35 x 40cm a podtisku bílou barvou na barevný textil. Všechny technické vychytávky jako automatické nastavení výšky hlavy, náhrada trysek apod. fungují naprosto bez problémů.

Druhou kapitolou je nákladovost. LFP Accounting Tool ukazuje přesnou spotřebu inkoustu u každé zakázky a udávané hodnoty jsou opravdu reálným zrcadlem celkové spotřeby tiskárny. Cena inkoustu, která je v porovnání s menším bráchou (Epson SC-F2100) o 70% nižší, znamená opravdu reálnou 70% úsporu. Plnobarevné motivy ve formátu 35 x 40cm vycházejí v inkoustu okolo 25,- Kč.

Pro všechny, kdo již nějakou DTG tiskárnu mají, či její pořízení zvažují máme na vyžádání poměrně povedenou kalkulaci ve formátu XLS, která počítá celkové náklady na technologii v čase (TCO). Po zadání vstupních údajů (doba investice, objem tisku, cena inkoustu, produktivita atp.) máte jasný přehled o tom, kolik Vás celkově technologie bude stát, kolik je případná úspora v porovnání se stávající technologií a který model pro Váš konkrétní případ dává smysl ....

A to je v této chvíli vše .... ;-)

Těšíme se na další instalace, pokud chcete tiskárnu vidět na život a otestovat si ji, jsme Vám samozřejmě k dispozici!

Zac celý tým AWC MORAVA SERVICES, s.r.o.
Rostislav Folvarčný

 
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 544x

Přehled dalších článků

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...