• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC MORAVA SERVICES s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 09006362
DIČ: CZ09006362

 

Epson představuje svou první UV LED flatbed tiskárnu

Výrobcům, kteří chtějí rozšířit svoji nabídku a vyrábět vysoce kvalitní UV výtisky, dnes společnost Epson představuje svou první UV LED plochou signage tiskárnu. SureColor SC-V7000 staví na úspěchu oceňované řady signage tiskáren Epson SureColor SC-S, přináší vysokou kvalitu, rychlost a spolehlivé výsledky na celé řadě různých médií.

Model SC-V7000 byl navržen tak, aby splňoval potřeby dnešních výrobců signmakingu, kteří se soustředí na zrychlení výroby a nižší celkové náklady na vlastnictví, aniž by chtěli dělat kompromis v kvalitě výstupu.

Tato robustní a finančně dostupná signage tiskárna bude v prodeji od listopadu. Je vybavena tiskovými hlavami Epson Micro Piezo v kombinaci s nově vyvinutou sadou deseti originálních inkoustů, která obsahuje šedou, červenou, bílou a lak ve standardu. To zajišťuje přesné podání barev pro přímé a korporátní barvy – výstup, v němž nelze dělat kompromisy. 

Model je ve standardu vybaven čtyřzónovým vakuovým systémem – takže obsluha používá pouze místo, které je pro tiskovou úlohu potřebné. Další prvky, k nimž patří ionizátor a registrační kolíčky, zajišťují snadnost použití, efektivitu a produktivitu. Software Epson Edge Print RIP společně s kontrolérem pro UV flatbed umožňuje obsluze urychlit tisk a snadno a opakovaně produkovat kvalitní výtisky.

Tato UV flatbed tiskárna nabízí možnost tisknout až do formátu 2,5 x 1,25 m přímo na široké spektrum médií o síle až 80 mm, vč. akrylu, polykarbonátu, PVC, skla, hliníku, kovu, polyesteru, pěnových desek, styrenu, dřeva a kamene.

Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager společnosti Epson Europe, uvedl: „Každou z vlastností modelu SC-V7000 jsme navrhovali s ohledem na spotřebitele. Tiskárnu jsme vybavili unikátními Epson vlastnostmi, abychom na trhu se signage tiskem vynikli a rozšířili naši nabídku. Tato odolná a finančně dostupná UV LED plochá tiskárna dokáže tisknout rychle a kvalitně na široké spektrum médií. SC-V7000 hrdě ohlašuje vstup společnosti Epson na trh s UV plochými signage tiskárnami.“

Klíčové vlastnosti modelu SC-V7000:
  • Nově vyvinutá desetibarevná sada inkoustů osahuje navíc barvy Light Cyan, Light Magenta a šedou, díky nimž nabízí nízkou zrnitost a také červenou pro zářivé a výrazné barvy tisku.
  • Vysokorychlostní tisk i při použití bílé barvy a laku díky unikátnímu uspořádání tiskové hlavy. Tyto dodatečné inkousty nabízejí možnost vylepšit speciální tisky bez ztráty produktivity.
  • Maximální velikost výtisku – 2 500 x v 1 250 mm
  • Čtyřzónový vakuový systém
  • Registrační piny pro snadné a pevné umístění
  • Maximální tloušťka média je 80 mm s automatickou detekcí a úpravou výšky
  • Ionizátor ve standardu omezuje statický náboj, který může způsobit nepřesnosti při tisku
  • Software Epson Edge Print RIP

Model SureColor SC-V7000 bude dostupný od dubna 2021.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.  

Váš tým AWC Morava, s.r.o.
 
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 807x

Přehled dalších článků

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...