• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC MORAVA SERVICES s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 09006362
DIČ: CZ09006362

 

DIAMANTY ČESKÉHO BYZNYSU 2020

DIAMANTY ČESKÉHO BYZNYSU 2020 
 
Tisková zpráva
Praha, 26. února 2020
 
Na slavnostním večeru v olomouckém hotelu Nutrend World byly 25. 2. 2020 uděleny Diamanty českého byznysu pro Olomoucký a Moravskoslezský kraj – ceny, které jsou prestižním ohodnocením výkonnosti českých firem v jednotlivých regionech. 
 
Ceny Diamanty českého byznysu jsou udělovány na základě žebříčku, sestavovaného vždy ke konci roku analytickými experty společnosti Bisnode na základě objektivních ekonomických ukazatelů za poslední tři roky (letos tedy za období 2016-2018) pro všech čtrnáct krajů České republiky, přičemž za každý kraj jsou oceňovány vždy tři nejlépe hodnocené společnosti. 
 
Vedle těchto regionálních cen byla udělena také zvláštní cena Nejperspektivnější společnost.
 
 
VÝSLEDKY MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ:
1            RSBP spol. s r.o.
2            AWC Morava, s.r.o.
3            MIXA VENDING s.r.o.
4            SmartShop, s.r.o.
5            GASTRO – MENU EXPRESS a.s.
6            KOVONA SYSTEM, a.s.
7            FEBE SCRAP s.r.o.
8            VibroBeton s.r.o.
9            ELTOM, s.r.o.
10          JTA – Holding, spol. s r.o.
 
NEJPERSPEKTIVNĚJŠÍ SPOLEČNOST – partnerské ocenění společnosti Enterprise Investors za udržitelný profitabilní růst získala olomoucká společnost NUTREND D.S., a.s., která se v celkovém hodnocení kraje umístila na 15. místě.
 
 
 
 
 
 
KRITÉRIA ŽEBŘÍČKU 
Do žebříčku vstupují společnosti se sídlem v České republice, které splňují obrat 100 mil. Kč až 5 mld. Kč a mají veřejně dostupné účetní závěrky za poslední tři roky. Kvalitativním kritériem je schopnost firem dostát svým závazkům, což znamená, že hodnocená společnost nesmí být v likvidaci či insolvenčním řízení a současně nesmí být evidována jako nespolehlivý plátce/osoba s pohledávkami státu či dalších subjektů. Za každý kraj se stanoví TOP 10 firem s nejlepšími výsledky dle následujících parametrů:
• Nárůst tržeb
• Nárůst aktiv
• ROE – poměru hospodářského výsledku po zdanění k vlastnímu kapitálu
• Běžná likvidita – oběžná aktiva / krátkodobé závazky
 
 
 
O PROJEKTU 
Diamanty českého byznysu jsou projektem společnosti COT media, která se českému podnikatelskému prostředí dlouhodobě věnuje ve vydávaných titulech (COT, Komora, Be the Best). Základním posláním projektu je ocenění nejúspěšnějších podnikatelských subjektů a jejich následná podpora v podobě série networkingových setkávání a propojování podnikatelské sféry i akademického a expertního prostředí. 
 
Projekt navazuje na loňský ročník projektu Diamanty českého byznysu a předchozí ročníky seriálu regionálních setkání, jejichž smyslem bylo pod heslem České firmy a české hlavy spojovat českou vědu s tuzemskými firmami a institucemi.
 
Odbornými garanty celého projektu jsou Univerzita Karlova, ČVUT, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a Hospodářská komora České republiky, podklady k oceněním byly zpracovány renomovanou expertní společností se systémem kreditních ekonomických dat Bisnode.
 
Titulárním partnerem projektu je Generali Česká pojišťovna, generálním partnerem je ČSOB, hlavním partnerem je společnost Enterprise Investors. 
 
Partnery projektu jsou společnosti Tesla, Česká pošta, Crowe, Alukov, Českomoravská záruční a rozvojová banka, Korus EU, Deluvis Wealth Management, Altro Management, Asociace rodinných firem, Pavelka Partners, Volkswagen Financial Services, Nobless Czech, Pražská mincovna, sklárna Rückl, À la Maison.
 
Další informace poskytne:
Lucie Řežábková
Event Manager
+420 724 509 926    
lucie.rezabkova@cot.cz
 
Autor: Martin | Počet přečtení: 781x

Přehled dalších článků

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...