• Laserové systémy
  • Mac Help

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC MORAVA SERVICES s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 09006362
DIČ: CZ09006362

 

Čistíme sklady: EPSON SC-R5010L se slevou 200.000,- Kč

Využijte této skvělé nabídky a pořiďte si průmyslovou resinovou (latexovou) tiskárnu Epson SC-R5010L za speciální cenu 370.000,- bez DPH. (sleva více než 200.000,- bez DPH).

Neváhejte! Nabídka platí na jeden skladový kus, k dispozici okamžitě.


Co je nová řada SC-R?
Toto jsou první velkoformátové tiskárny Epson s inkousty na bázi vody a organické pryskyřice. Umožňují tisk na širokou škálu substrátů, jako je vinyl, poutače, textil, plátno, tapety a fólie. Dokonale kombinuje přesnost, flexibilitu médií a spolehlivost. Inkoust na vodní bázi je bez zápachu, tiskárnu lze tedy používat v citlivých prostředích, jako jsou školy, nemocnice a hotely, ale i ve venkovním prostředí s vysokými požadavky na odolnost.

Maximalizujte dobu provozu, minimalizujte údržbu
Inovativní ultrazvukový detektor snižuje riziko poškození tiskové hlavy, zatímco technologie kontroly trysek (NVT) automaticky kompenzuje případné zablokované trysky. Tiskové hlavy vyměnitelné uživatelsky maximalizují produkční dobu. Lze je totiž snadno vyměnit během 60 minut, a to bez speciálních nástrojů. Model SC-R5010L navíc obsahuje velkoobjemový bulk systém s funkcí výměny inkoustu během tisku.

Zvyšte produktivitu pomocí efektivních funkcí
S modelem SureColor SC-R5010(L) můžete rozšířit možnosti tisku v oblasti signage na široké portfolio bannerů, tapet, vinylu, fólií a textilií. Pokročilý systém podávání médií se postará o výjimečně přesný tisk panelů.  Konzistentní barevné opakování obrazu zajišťuje bezproblémové výsledky a zároveň zamezuje plýtvání materiálem a zkracuje dobu aplikace výtisků. Efektivní proces vysoušení a vytvrzování výtisku umožňuje, že uživatelé mohou laminovat okamžitě.

Dosahujte pokaždé vysoce kvalitních výsledků
Vysokou kvalitu obrazu zajišťují tři technologie tisku společnosti Epson – Halftoning, optimalizovaná technologie LUT tabulek a Micro Weave – snižují zrnitost a pruhování výtisku. Technologie přesného řízení ohřevu a vytvrzování v kombinaci s tiskovou hlavou PrecisionCore s dlouhou životností zajišťuje konzistentní barevné odstíny po celou délku tisku. Tím se zabrání nutnosti tisk opakovat kvůli neshodujícím se barvám.

Pokud Vás nabídka tiskárny Epson SC-R5010L zaujala, tak zavolejte, napište

A abychom nezapomněli, tak pro Vaše klidné spaní jsou k dispozici varianty rozšířené záruky až na pět let!

Váš tým AWC MORAVA SERVICES s.r.o.
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 472x

Přehled dalších článků

Vítejte na www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Již více než 18 let se specializujeme na dodávky a servis technologií pro signmaking, sublimaci a DTG včetně doplňků a dokončujících technologií.
Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů o a malonákladového tisku.
A mnohem více...