• Excursion
  • Laserové systémy
  • Mac Help
  • AWC

Fulltextové vyhledávání:

Epson SureColor SC-F2100

Základní informace

​Pokud potřebujete DTG tiskárnu (tiskárnu pro přímý potisk textilu), která nabízí špičkovou kvalitu a podporuje neomezenou kreativitu, tiskárna SureColor SC-F2100 je pro vás to pravé řešení.

Nezáleží na tom, jestli jste ambiciózní začínající společnost, která vyrábí originální produkty na zakázku, nebo zkušený podnik vyrábějící oděvy ve velkém. Zařízení SureColor SC-F2100 vám pomůže posunout vaše podnikání na novou úroveň. Je to naše nejnovější a nejpokročilejší DTG tiskárna nabízející spolehlivost, účinnost a úspory nákladů, které jistě ocení každá firma.

Ve společnosti Epson už dlouho tvoříme standardy inovací v oblasti tisku. Zatímco někteří výrobci zadávají vývoj komponent externím dodavatelům, my děláme všechno sami.

Protože poskytujeme komplexní řešení, sami jsme navrhli a vytvořili všechny díly tiskárny SureColor SC-F2100. Vše od tiskových hlav až po samotný inkoust funguje harmonicky a zajišťuje nejvyšší možný výkon. Díky tomu můžete snadno zajistit potisk triček ve vysoké kvalitě.


 

Doplňující informace

Doplňující informace


Skvělé výsledky za všech okolností

Součásti tiskárny SureColor SC-F2100 byly pečlivě vytvořeny tak, aby zajistily kvalitu. Naše špičkové technické schopnosti
v kombinaci se softwarem, který jsme si sami vytvořili, zajišťují při tisku vysoce kvalitní a podmanivé výsledky, a dávají vám tak prostor soustředit se na vaše podnikání.

Působivá přesnost

Tiskárna SureColor SC-F2100 nabízí náš zatím nejpřesnější tiskový stůl. Tisk na trička, mikiny nebo tašky je díky tomu snadný. Přesný tiskový stůl je navržený pro snadné uchycení oděvů a umožňuje vám rychle se přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Harmonické tiskové řešení

Všechny aspekty tiskárny SureColor SC-F2100 byly pečlivě promyšleny tak, aby byla zajištěna kvalita ve všech krocích tiskového procesu.

Tisková hlava PrecisionCore TFP pro vždy skvělé výsledky

Multi-dot tisk a širší barevný prostor pro lepší reprodukci obrazu Režim dvojitého tisku bílé i barev pro efektivní produkci
Vylepšená cirkulace bílé pro rychlejší spuštění
Díky podpoře RGB a CMYK profilů se přizpůsobí vašemu stylu práce

O 30 % rychlejší tisk na barevné oděvy

Užijte si zvýšenou produktivitu díky novým vysokorychlostním tiskovým režimům, které zajišťují rychlejší výstup. Režim dvojitého tisku vám umožní tisknout bíle i barevně na barevné oděvy během stejného průchodu. Vysoce kvalitního barevného tisku proto dosáhnete za zlomek času.

Certifikace Oeko-Tex

OEKO-TEX® Standard 100 je systém nezávislého testování a certifikace pro textilní suroviny, polotovary a koncové produkty ve všech fázích výroby. Tiskárna SureColor SC-F2100 má certifikát OEKO PASSPORT . Jedná se o mezinárodní bezpečnostní standard v textilním průmyslu. Certifikát zaručuje bezpečnost tisku na textil pro dospělé a děti, včetně batolat. 

Nejdůležitější výhody tiskárny
 
  • Snadno přizpůsobitelná požadavkům zákazníka – tisk na širokou škálu oděvů a dalších položek
  • Reprodukuje živé barvy – dosáhněte vyšší intenzity potisků na bílých i barevných oděvech
  • Pracuje spolehlivě – využijte vysoký výkon tiskárny, a podpořte tak prodej
  • Podporuje vaše podnikání – omezte počet chyb a zvyšte spolehlivost
  • Nabízí špičkové technické provedení – spolehněte se na vysoce kvalitní komponenty 

Výrobce

Výrobce

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Soubory ke stažení

Soubory ke stažení

Soubor ve formátu application/pdfBrožura Epson SC-F2100
Typ souboru: *.pdf | Velikost souboru: 1.922KB | Počet stažení: 615x

Uložit soubor

Vítejte na nové www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů s rozšířením o nový eshop reklamních předmětů Excursion, velkoplošného a malonákladového tisku.
A mnohem více...