• Excursion
  • Laserové systémy
  • Mac Help
  • AWC

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC Morava, s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 26810476
DIČ: CZ26810476

 

Přijďte si otestovat tričkostroj EPSON SC-F2100

Na našem showroomu máme pro Vás k dispozici DEMO tiskárnu Epson SC-F2100 pro potisk triček (bavlny). Tiskárna je po dohodě kdykoliv k dispozici k předvedení, testům a ztvárnění vašich nejodvážnějších grafických návrhů! Přijďte si tiskárnu nezávazně otestovat.

První zkušenosti s tiskárnou potvrdily to co bylo avizováno a co bylo největší slabinou předchůdce SC-F2000. Tiskárna nevyžaduje v podstatě žádnou údržbu. Díky doplnění šestého kanálu s čistící kapalinou se z SC-F2100 rázem stala kancelářská tiskárna. Po zapnutí následuje výzva k protřepání kazet s bílým inkoustem a 5 minutové čištění. A to je vše, pak už jen tiskněte. Cirkulace a veškeré ostatní úkony údržby se dělají automaticky a v době kdy tiskárna není využívána. Zmenšilo se množství odpadního inkoustu. Nový bezrámečkový systém na trička zrychluje a zjednodušuje práci a zvyšuje přesnost přetisku u barevných triček. Rozšířila se nabídka tiskových módů, rozšířily se možnosti v SW Garment Creator pro jednodušší práci a větší kreativitu.

Nejvíc Vám ale stejně řekne praktická ukázka. Pokud Vás nová tiskárna Epson SC-F2100 zajímá, tak zavolejte, napište a domluvte si termín. Pak už je Vám tiskárna k dispozici na jak dlouho budete potřebovat, aby jste si ověřili zda je to pro Vás to pravé ořechové :-)

A abychom nezapomněli, tak pro Vaše klidné spaní jsou k dispozici varianty rozšířené záruky až na pět let!

Těší se na Vás tým AWC.
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 560x

Přehled dalších článků

Vítejte na nové www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů s rozšířením o nový eshop reklamních předmětů Excursion, velkoplošného a malonákladového tisku.
A mnohem více...