• Excursion
  • Laserové systémy
  • Mac Help
  • AWC

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC Morava, s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 26810476
DIČ: CZ26810476

 

Výpis všech článků

OPEN DAYS: Zcela nový EPSON SC-R5010 přichází ....

Zcela nový EPSON SC-R5010L je již na cestě k nám a vy máte jedinečnou možnost si ho prohlédnout a osahat společně s námi ještě před definitivním uvedením na trh. Zatím se u nás ohřeje jen krátce, ale i přes to bychom se s Vámi rádi podělili o možnost vyzkoušení. K dispozici po předchozí dohodě v termínu 13-19.11.2020.

 

DTG TRADE-IN Epson SC-F2100: Vyměňte vaši starou za novou!

Vyměňte starou za novou a pořiďte si nejprodávanější značkové DTG tiskárnu v Evropě se slevou takřka 81.000,- oproti doporučené ceně !!! Akce platí do 31.12.2020 a je podmíněna výměnou vaší staré DTG tiskárny (jakékoliv značky).


 

Epson představuje svou první UV LED flatbed tiskárnu

Tak konečně i společnost Epson představuje svou první UV LED flatbed signage tiskárnu.SureColor SC-V7000 staví na úspěchu oceňované řady signage tiskáren Epson SureColor SC-S, přináší vysokou kvalitu, rychlost a spolehlivé výsledky na celé řadě různých médií. Barevná konfigurace CMYKLcLmLkRed + White + Varnish nabídne kvalitu bez kompromisů!

Novinka: Resinová tiskárna Epson SC-R5000

Dlouho očekávaný krok od společnost Epson se stal realitou a Epson SureColor SC-R5000 se stává přímým konkurentem tiskáren HP Latex. Zavedením řady SureColor SC-R5000 rozšířila společnost Epson svou řadu tiskáren pro signmaking o řešení na principu inkoustové pryskyřice. Nová řada R čerpá z let inovací společnosti Epson v oblasti tisku, správy barev a kontroly substrátů a přináší ideální řešení.

Novinky ze světa Apple

Nové Apple Watch v provedení modelové řady 6 a SE.
Nový Apple iPad Air

Co nás čeká dále... 

Průmyslová DTG tiskárna Epson SC-F3000

Tiskárna SureColor SC-F3000 je nejnovější a nejpokročilejší DTG tiskárna nabízející spolehlivost, rychlost a úsporu nákladů o 70% v porovnání s modelem F2100. Pokud jste produkční firma zaměřená na digitální potisk textilu, tak tady se dostáváme s náklady na potisk na naprosto jinou úroveň!

Důležité: Aktualizace klíče pro RIP SW ONYX po aktualizaci Win10 (v2004)

Onyx Graphics zjistil konflikt mezi nedávnou aktualizací systému Windows 10 (verze 2004) a ovladačem Gemalto Security Key Driver od třetí strany. K vyřešení tohoto konfliktu je k dispozici jednoduché řešení, aby aktualizace systému Windows neovlivňovaly vaši produkci.

Upgradujte na ONYX PosterSHOP v19 se slevou až 50%

V souvislosti se změnou cenové struktury RIP SW ONYX od 1.6.2020 jsme pro Vás vyjednali speciální podmínky pro upgrade Vaší stávající licence. Využijte speciální PROMO akce a zaplaťte si upgrade z RIP Centre na POSTERSHOP verze 19 a ušetřete až 50% z ceny. Nezáleží přitom jakou aktuální verzi SW máte!
POZOR - nabídka platí pouze do konce června 2020!

Zvýšení cen od 1.6.2020

V posledních měsících došlo k výraznému oslabení české koruny vůči EUR. S ohledem na to, že drtivou většinu našich materiálů a technologií nakupujeme v této měně, jsme bohužel nuceni promítnout oslabení kurzu do korunových cen. Navýšení je v rozpětí 2 - 8% oproti původním cenám.
Všechny objednávky, které obdržíme od 1. června 2020 již budou fakturovány za nové ceny.

DIAMANTY ČESKÉHO BYZNYSU 2020

Děkujeme za důvěru - díky Vám jsme získali ocenění a stali se tak druhou firmou v rámci Moravskoslezského kraje!

Showroom AWC: stavte se na čumendu ;-)

Zajímáte se o novou ekosolventní, DTG, UV LED, sublimační tiskárnu nebo třeba laser? Přijďte se podívat, máme pro Vás připravené dva typy laserů (CO2, DPSS), dále evergreen Epson SC-S80610, DTG Epson SC-F2100, malou sublimační tiskárnu Epson SC-F500 a UV LED tiskárnu GUNSJET UVF-1016. Je to jen na Vás, stačí dorazit a my se Vám budeme rádi individuálně věnovat.

Novinka v sortimentu: Sublimační plošné lisy ETNA a ETNA DUO

Nově jsme do našeho portfolia zařadili plošné lisy ETNA a ETNA DUO pro sublimaci ve formátu 120 x 90 až 160 x 100 cm. Evropská výroba, dvouletá záruka a vynikající poměr cena / výkon !!!

Recenze: CO2 laser AEON MIRA 9

Rychlý a snadno použitelný laser AEON MIRA 9 - takto lze hned úvodem shrnout novinku, kterou najdete na našem AWC SHOWROOMU, případně se s ní již můžete potkat u našich klientů. Jaké jsou naše dojmy u laseru s výkonem 100W a pracovní plochou 90 x 60cm?

 

BAZAR - velkoformátové tiskárny pro každého (01/2020)

Trochu se nám opět rozšířila nabídka bazarových a DEMO zařízení. Pokud Vás z nabídky cokoliv zaujme, neváhejte.

Novinka: Sublimační Epson SureColor SC-F9400H (FLUO)

Konečně je to tady. EPSON povýšil svůj segment produkčních sublimačních tiskáren opět o stupínek výše a nový model F9400H přichází s FLUO inkousty, které jsou stále více vyžadovány ze strany zákazníků pří zakázkové výrobě sportovního textilu. Buďte trendy a nabídněte zakazníkům maximum!

INVENTURA

9.1.2020 - 10.1.2020
máme Z A V Ř E N O

Děkujeme za projevenou důvěru v loňském roce a těšíme se na spolupráci v roce 2020. Přejeme Vám hodně štěstí, osobní pohody a hlavně zdraví!
PF2020

Recenze: Sublimační EPSON SURECOLOR SC-F500

​Epson SureColor SC-F500 již najdete u nás na showroomu k vidění a vyzkoušení a první kusy již tisknou u klientů. Jaké jsou první dojmy ohledně nejmenší sublimační tiskárny od EPSONU v šíři 24" (61cm) ??? Myslíme, že se to povedlo ;-)

Nové modely UV LED tiskáren HandTOP

Při evropské premiéře první listopadový týden ve Slovinsku HANDTOP představil tři modely UV LED tiskáren a naznačil směr, který hodlá následovat v blízké budoucnosti. Prvním modelem je 3.2m široká RTR tiskárna, a pak dva modely flatbed tiskáren postavených na dvou různých tiskových hlavách a to Ricoh Gen6 a KonicaMinolta K1024A.

Epson SureColor SC-S60610L již na showroomu

Nainstalováno, připraveno, po dohodě k vidění kdykoliv :-) Ověřená kvalita a spolehlivost v novém provedení s náklady nižšími o 20% !!! 

PROMO: AGFA ANAPURNA H1650i LED se slevou 20%

Využijte PROMO akce AGFY a pořiďte si průmyslovou UV LED tiskárnu ANAPURNA H1650i se slevou více než 20% za cenu 1.950.000,- bez DPH. Plnohodnotný HYBRID, šíře tisku 160cm, váha stroje 1020kg, konfigurace CMYKLcLm nebo CMYK+WW. Akce platí do konce roku!

Novinka: Epson SureColor SC-S60610L & 80610L

Ověřená kvalita a spolehlivost v novém provedení s náklady nižšími o 20% !!! Není snad ani třeba představovat tiskárny EPSON řady SC-S. Za tři roky existence zcela ovládly trh ekosolventních tiskáren a vynikají kvalitou, spolehlivostí a minimálními nároky na údržbu.

Novinka: Sublimační EPSON SURECOLOR SC-F500

​Epson SureColor SC-F500 je nejnovější přírůstek mezi sublimačními tiskárnami od Epsonu. Nejmenší sublimační tiskárna v šíři 24" (61cm) kombinuje možnost tisku z role i jednotlivých archů. Ať už vyrábíte potištěné kryty telefonů, hrnky, podložky pod myš, trička nebo polštáře, tiskárna SC-F500 je krok správným směrem!

Novinka: GRAPHTEC řady FC9000

Graphtec inovuje svou nejvyšší řadu řezacích plotrů a uvádí řadu FC9000. Dostupná je nově ve čtyřech šířích - 75 / 100 / 140 / 160cm. Volitelně je k plotru dostupný navíječ média. Inovovaný je zároveň i optický senzor, který je schpný číst různé typy značek i na barevných, metalických a holografických médích.

Teamviewer QuickSupport ...

Potřebujete pomoct se software? Teamviewer je pro nás nezastupitelná aplikace, kterou používáme dennodenně. Naprosto nejjednodušší variantou je stáhnout si TeamViewer QS na adrese https://get.teamviewer.com/awcmorava. Jedná se o samostatnou aplikaci bez nutnosti instalace. Technikovi sdělte Vaše ID a můžete se vrhnout na řešení problému.

BAZAR - velkoformátové tiskárny pro každého (08/2019)

Trochu se nám opět rozšířila nabídka bazarových a DEMO zařízení. Pokud Vás z nabídky cokoliv zaujme, neváhejte.

Membránový lis Drucktech SP-45-NA s 25% slevou

Sháníte lis, který má sloužit jako profesionální výrobní nástroj? V naší nabídce naleznete kvalitní membránové lisy od firmy Drucktech s doživotní zárukou na topnou desku! Využijte naší nabídky a pořiďte si nejprodávanější a invovovaný model SP-45-NA s akční slevou 25%.

Instalace GUNSJET GH-UVF1016 LED

Na veletrhu REKLAMA a POLYGRAF 2019 jste měli možnost u nás na stánku vidět UV LED tiskárnu se stolem o velikostí 100 x 160cm. Nejmenší a nejlevnější řešení z řady UV LED flatbed tiskáren. Jak vypadá taková instalace a jaké jsou možnosti tiskárny?

EPSON SC-S potiskuje umělou kůži

Společnost EPSON společně s italskými partnery z firmy Ecotex představila na veletrhu FESPA 2019 řešení pro potisk syntetické kůže na strojích EPSON řady SC-S. Je libo diář, kabelku, helmu na motorku či cokoliv jiného? Není problém ...

Novinka: DevStudio DTG RIP

Speciální RIP Software pro použití při tisku triček. Unikátní patentovaná funkce BG.A.P.™ pro generování bílé podtiskové vrsty s úsporou bílého inkoustu min 20%. 

- uživatelsky přehledné rozhraní
- k dispozici verze pro Win / Mac OS !
- podpora PDF, PS, EPS
- kalkulace nákladů
- editor masky

Novinka: Sublimační tiskárna EPSON SC-F6300

EPSON představuje novou sublimační tiskárnu EPSON SC-F6300 - nejmenší z řady profesionálních sublimačních tiskáren. Nově je tiskárna vybavena navíjecím zařízením a umoňuje tak tisknout bezobslužně celé role. Ucelené řešení tiskárny s nízkými provozními náklady, profesionálním RIP SW Epson EDGE Print se 100% kontrolou Color Managmentu včetně naměřených ICC profilů.


Celkový počet článků: 153

[1] 2 3 4 5 ... 6

Vítejte na nové www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů s rozšířením o nový eshop reklamních předmětů Excursion, velkoplošného a malonákladového tisku.
A mnohem více...