• Excursion
  • Laserové systémy
  • Mac Help
  • AWC

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC Morava, s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 26810476
DIČ: CZ26810476

 

Není Bordeaux jako Bordeaux, aneb jak se věci mají ...

V poslední době se opakovaně setkáváme na českém trhu s nemilou praxí konkurence a to s jednoduchým vyjádřením : "My máme taky inkousty Bordeaux, jen je distribujeme v jiných láhvích".

Upozorňujeme, že inkousty Bordeaux NEJSOU distribuovány v jiných než brandovaných lahvích Bordeaux. Pokud Vám někdo tvrdí opak, tak je to prostě podvod a vy kupujete něco jiného, než jste si objednali ...

Izraelský výrobce inkoustů působí na trhu od roku 1999 a díky kvalitě svých inkoustů si vydobyl velmi slušné místo v žebříčku dodavatelů inkoustů. Naše firma je autorizovaným distributorem firmy Bordeaux pro český a slovenský trh od roku 2011. Skladem pro Vás držíme průběžně více než 1000 litrů inkoustů v různých produktových řadách pro širokou škálu tiskáren. Společně s inkousty, které jsou leckdy lepší než samotný originál za výrazně lepší cenu Vám nabízíme plnou servisní podporu pro Vaše technologie. 

Jestli hledáte levné inkousty, tak tady bohužel neumíme sloužit. I přesto, že nabízíme velmi slušné ceny neumíme cenou konkurovat čínským, korejským, taiwanským a jiným inkoustům. Pokud hledáte inkousty, které fungují, na které se můžete spolehnout a které máte s plnou podporou, tak Bordeaux je jednoznačně značka, která Vám má co nabídnout a my jsme rádi, že jsme toho součástí.

Zajímá Vás nabídka právě pro Vaši tiskárnu? Napište nám - rádi Vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku.
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 957x

Přehled dalších článků

Vítejte na nové www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů s rozšířením o nový eshop reklamních předmětů Excursion, velkoplošného a malonákladového tisku.
A mnohem více...