• Excursion
  • Laserové systémy
  • Mac Help
  • AWC

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC Morava, s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 26810476
DIČ: CZ26810476

 

Nedostupnost inkoustů Bordeaux !!!

Vážení zákazníci,
     rádi bychom se oficiálně vyjádřili k nedostupnosti inkoustů Bordeaux, které dlouhodobě distribuujeme na českém a slovenském trhu a uvedli informace na pravou míru.

V létě letošního roku se objevily první nedostatky v dodávkách inkoustů od izraelského výrobce Bordeaux, které jsme léta distribuovali a které z našeho pohledu patřily mezi kvalitativní špičku mezi tzv. "alternativními inkousty". Situace s logistikou se ovšem nadále zhoršovala a poslední dodávku inkoustů jsme dostali cca před dvěmi měsíci a to navíc značně "pokrácenou". Od této chvíle nás Bordeaux nechalo v podstatě napospas, navíc bez jakýchkoliv informací o tom, kde je problém a kdy bude vyřešen. Nelze se nikam dovolat, nikdo neodpovídá na maily, SMS, skype, viber atp. Nedostali jsme zboží ani za již zaplacenou objednávku, výzvy k vrácení peněz jsou logicky taktéž bez odpovědi.

Můžeme tak v podstatě pouze spekulovat o tom, co se stalo. V rámci signmakingové "komunity" jsme v kontaktu se spoustou dealerů Bordeaux skrze Evropu a i mimo ni a ze všech stran jsou informace naprosto stejné a můžeme tak leda smutně konstatovat, že jsme z toho v porovnání s jinými vyvázli poměrně dobře... Jestli inkousty Bordeaux ještě někdy budou a nebo je to definitivní konečná nedokážeme odhadnout a i za předpokladu, že by Bordeaux nějak zázračně obnovilo výrobu, tak je tady problém naprosté ztráty důvěry u tak zásadního dodavatele, jako je výrobce inkoustu.

S ohledem na vše výše uvedené se musíme zabývat dvěmi věcmi, které nás tak úplně netěší.
 
1.) Konkurence se snaží využít nastalé situace na trhu a "urvat" svůj díl pro sebe. Vzhledem k tomu, že jsme výše uvedený stav nijak netajili, tak to byla jen otázka času a žádné překvapení to pro nás není. Jen je nutné podotknout, že ty jejich "léty ověřené" inkousty prodávané pod privátní značkou pochází v pořadí již od několikátého výrobce a tím pádem zase až tak léty ověřené nejsou :-) Ale to není, až tak podstatné - nemyslím si, že je důležité jestli prodáváme Bordeaux a nebo kterýkoliv z dalších desítek inkoustů dostupných na trhu. Podstatné pro nás je to, že se VŽDY snažíme jít cestou kvality, spolehlivosti, kvalitního servisu a stojíme si za tím co dodáváme a to již 13 let ...

2.) Jste pro nás důležití a zabezpečení dodávek inkoustů i v této nepříjemné situaci je pro nás naprosto zásadní. Když jsme se rozhodovali kudy kam, zvítězila v rámci firemní strategie opět jednoznačně kvalita. Zavrhli jsme všechny "východní" varianty a sáhli po americkém výrobci inkoustů a to hned z několika důvodů:
  • testy inkoustů dopadly na výbornou a to včetně plné kompatibility se stávajícími inkousty Bordeaux
  • umíme nahradit všechny typy inkoustů, které jsme od Bordeaux dodávali
  • máme nové typy inkoustů, které plánujeme přidat do portfolia
  • velmi pružná logistika a rychlé dodávky inkoustů
  • záruka, garance

Inkousty již máme skladem a rozhodně nehrozí, že Vás necháme na holičkách. Věřte, že bez ohledu na cenu jsme se snažili v dané situaci udělat to nejlepší možné rozhodnutí a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň.

Mějte fajn den ;-)

Rostislav Folvarčný
jednatel společnosti
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 997x

Přehled dalších článků

Vítejte na nové www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů s rozšířením o nový eshop reklamních předmětů Excursion, velkoplošného a malonákladového tisku.
A mnohem více...