• Excursion
  • Laserové systémy
  • Mac Help
  • AWC

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC Morava, s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 26810476
DIČ: CZ26810476

 

Instalace GUNSJET GH-UVF1016 LED

Na veletrhu REKLAMA a POLYGRAF 2019 jste měli možnost u nás na stánku vidět UV LED tiskárnu se stolem o velikostí 100 x 160cm. Nejmenší a nejlevnější řešení z řady UV LED flatbed tiskáren. Jak vypadá taková instalace a jaké jsou možnosti tiskárny?

Pojďme se na to podívat blíže a necháme Vás nakouknout pod pokličku toho, co obnáší instalace stroje.

Co tiskárna GunsJet GH-UVF1016 umí?
GunsJet GH-UVF1016 je zjednodušeně Vaše vstupenka do světa UV flatbed tiskáren za rozumné peníze. Pokud nehledáte produktivitu, ale variabilitu, tak tato tiskárna zvládne vše co neporovnatelně dražší průmyslové stroje. Možnost barevné konfigurace  CMYK+W+V umožňuje potisk širokého spektra substrátů pro interiérové a exteriérové aplikace. UV LED lampy umožňují tisk na teplocitlivé materiály a mají nízké provozní a servisními náklady. Velký stůl, vývěva, 7.5cm maximální výška hlavy, antistatický bar, výborná kvalita tisku. 

Jaký je rozdíl v porovnání s průmyslovými tiskárnami?
Z hlediska hardwarového porovnání toho až tak moc není. Stejně jako průmyslové řešení má tiskárna pevný stůl s vakuovou vývěvou, tiskové hlavy pracují s negativním tlakem, u bílého inkoustu probíhá pravidelné míchání k zabránění sedimentace.  Tiskárna používá UV LED lampy, automatické měření výšky potiskovaného materiálu. Bílé hlavy jsou odsazené a při režimu tisku s bílou máte stále stejnou produktivitu. Bezpečnostní závora zastaví vozík s hlavami okamžitě, pokud dojde z jakéhokoliv důvodu ke kontaktu s potiskovaným materiálem. Pokud půjdeme do hloubky, tak tiskárna nemá vyhřívané subtanky a provozní podmínky stroje tak vyžadují teplotu ideálně okolo 20 stupnů a víc.

Z provozního hlediska je pak snad jediným rozdílem rychlost stroje - počítejte s rychlostí 4 - 5 m2/ hod.  U průmyslových řešení dostanete za nesrovnatelně vyšší peníze samozřejmě i vyšší produktivitu. Pokud bychom naopak porovnávali produktivitu s konkurenčními tiskárnami určenými primárně pro tisk reklamních předmětů se stolem do formátu cca 60 x 40 cm, tak je GUNSJET pořád minimálně 2-3 x rychlejší, nehledě na rozšířené možnosti tisku u velkého stolu.

Jaká je kvalita tisku?
Vůbec neřešte, srovnatelná a v mnoha případech výrazně lepší než u průmyslových řešení. Rozlišení 1200 x 720 dpi a velikost kapky 3pl Vám umožní potisknout cokoliv ve 100% kvalitě.

Jaká je nákladovost stroje?
Inkoust v litrovém balení stojí 3.090,- Kč bez DPH. Při spotřebě 8ml/m2 při 100% pokrytí se tak bavíme řádově o 25 Kč / m2. Přesnou cenu si můžete v ovládacím SW nechat spočítat naprosto přesně u každé zakázky.

A teď se pojďme mrknout na samotnou instalaci:
 
Tiskárna vejde do obyčejné dodávky

Na vykládku nepotřebujeme manipulační techniku, máme nájezdy.

Ani úzké dveře pro nás nejsou neřešitelný problém!
A jsme na místě, rameno namontováno zpět na stroj
Detail tiskového vozíku. Všimněte si odsazené pozice pro bílý kanál.
Názor technika na focení po kontrole vývěvy ;-)

Inkoustový systém spolu s řízením negativního tlaku, filtry, pumpy.

Zkompletováno, zkalibrováno, proškoleno a může se tisknout! Časová náročnost: 1- 2 dny.

Potisk desek na vzorníky

Potisk překližky do maximální délky 160cm s použitím bílého inkoustu.


Zajímá Vás více? Chcete vzorky?Chcete si tiskárnu osobně vyzkoušet? Nebo ji máme rovnou přivézt? :-D 

Zavolejte nebo napište, budeme se těšit!
 
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 660x

Přehled dalších článků

Vítejte na nové www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů s rozšířením o nový eshop reklamních předmětů Excursion, velkoplošného a malonákladového tisku.
A mnohem více...