• Excursion
  • Laserové systémy
  • Mac Help
  • AWC

Fulltextové vyhledávání:

Kontaktní informace:

 

AWC Morava, s.r.o.
Čelakovského 2055/4  
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Tel.: +420 596 113 039, 055 
Fax.: +420 596 113 070
e-mail: info@awc.cz                                                             
                                              
IČO: 26810476
DIČ: CZ26810476

 

EPSON SC-S potiskuje umělou kůži

Společnost EPSON společně s italskými partnery z firmy Ecotex představila na veletrhu FESPA 2019 řešení pro potisk syntetické kůže na strojích EPSON řady SC-S. 

Je libo diář, kabelku, helmu na motorku či cokoliv jiného? Není problém ... Využití umělé kůžu je opravdu široké. Stačí se jen podívat z jiného úhlu na na některé produkty z oblasti módy, bytového designu, automotive, sportu a propagace.Rozšíření tiskového stroje:
Umělou kůži lze potiskovat na strojích EPSON SC-S40160 a 60610, které zákazníci dobře znají. Na potisk se používají standardní inkousty. Rozšíření spočívá ve speciálním ohřívacím zařízení, které roztáhne póry kůže.

Umělá ECO kůže:
Italská společnost Ecotex s dlouholetými zkušenostmi přišla se speciálním materiálem z umělé kůže, který vypadá jako skutečná. Materiál je přizpůsoben, aby na něm inkoust dobře držel a dosahoval dobré barevnosti. Má vysokou UV stabilitu. Po potištění se umělá kůže impregnuje pro vyšší odolnost otěru.

Malonákladové série:
Je o řešení pro menší série produktů s individuálním designem. Umělá kůže nabízí také zajímavou alternativu pro umělecké obrazy. Namísto plátna je vytištěbno na umělou kůži a finální výsledek působí zcela odlišně, luxusněji.

Více informací Vám rád poskytneme na vyžádání ;-)
 
Autor: Admin awc.cz | Počet přečtení: 291x

Přehled dalších článků

Vítejte na nové www prezentaci firmy AWC Morava, s.r.o.

Novinky ze světa produktů Apple, laserových systémů s rozšířením o nový eshop reklamních předmětů Excursion, velkoplošného a malonákladového tisku.
A mnohem více...