Změna upgradové politiky Adobe

29. 11. 2011
při uvedení CS6 nebude možné upgradovat z verzí CS3 a CS4
Obrázek - Změna upgradové politiky Adobe

Bylo ohlášeno, že u další verze kreativních produktů Adobe (CS6) bude ukončena možnost upgradovat z verzí o dvě a tři starších. Jinými slovy, po uvedení verze CS6 (předpokládáme, že se tak stane v první polovině příštího roku), již nebude možné na ni upgradovat z verzí CS3 a CS4, ale pouze z verzí CS5 a CS5.5.

 
Vzhledem k tomu, že předpokládáme uvedení CS6 během první poloviny příštího roku, doporučujeme zákazníkům, kteří mají CS2, CS3 a CS4 upgradovat na aktuální verze CS5.5, které jsou navíc nyní nabízeny v promo akci s 20 % slevou.
 
Pokud zákazníci s verzemi CS2, CS3 a CS4 neprovedou upgrade před uvedením CS6, budou nuceni poté již nakoupit plnou licenci.
 
Upgradová sleva 20 % nově platí také pro tzv. Upselly, tzn. „upgrady“ ze samostatné aplikace na Creative Suite.